Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyen egy legjobb barátnő?...

Ilyen egy legjobb barátnő? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az állítólagos legjobb barátnőmmel 8 éve ismerjük egymást tavaly voltunk együtt táborba és nagyon megváltozott. Ott volt egy lány még akivel egy suliba járunk és egyfolytában vele volt engem meg mindig lerázott. Aztán mikor elkezdtük az évet akkor is folyton vele volt minden szünetbe. Órákon meg ott voltam én és áradozott hogy milyen jót beszélgettek mit csinálnak/csináltak hévégén és egyfolytában titkolóztak előttem és azóta is egyfolytában vele van meg minden. Csak én érzem ezt furának? Ilyennek kéne lennie?
2012. máj. 22. 16:26
 1/4 anonim válasza:
velem is ugyanez történt és én megmondtam neki hogy ha vele akar lenni,oké de akkor mondja meg nekem hogy ha nem akar a barátom lenni szerintem te is ezt tedd!! ;)
2012. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem is mond meg neki a magadét és ne félj jóra fog fordulni.
2012. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
pont egy ugyanilyen kérdést akartam feltenni, mert velem éppen most történik ez :( tudom milyen, csak nekem a harmadik csaj az osztálytársam akit ráadásul nem is kedvelek :/ nem csak te érzed furának..együtt vagytok aztán beugrik a képbe egy másik lány, erre az LB-d otthagy..ismerős igen ilyenkor titkolóznak előtted :S sajnálom. nem kéne ilyennek lennie, ezért azt mondom változtass! ne fordulj vele szembe, ne süllyedj az ő szintjére!!! keress egy olyan lányt, barátnőnek aki nem hagy ott..nem érdemes vitába kezdeni, mert ha tényleg igazi barátnőd volt, akkor vissza fog menni hozzád :) fel a fejjel! :))
2012. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :)
2012. máj. 29. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!