Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy lány aki régebben a...

Egy lány aki régebben a legjobb barátnőm volt, most már ok nélkül utál. Valószínűleg irigy. (Bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Én mindenkinek meg akarok mindig felelni és még sose volt ellenségem ezért ez most nagyon bánt. Ellenem uszított már 2 embert is, és csak a hátam mögött nagy a szája. Ja, ráadásul osztálytárs és minden ismeret nélkül leribancoz egy lányt akit ő annak lát. Persze a hátam mögött engem is. Ajj, nagyon idegesít a dolog. Mit csináljak? 15/L
2012. márc. 7. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen. És ne próbálj mindenkinek megfelelni, mert az nagyon $eggnyaló dolog. Légy önmagad, ne bántsd senkit, aki meg piszkál, azt kakild le.
2012. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Gondolkodj el azon, hogy mivel vádol és ha úgy gondolod nincs igaza akkor meg minek rágódsz rajta? Nem kell ilyesmit túlzottan komolyan venni.
2012. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én mindig ott segítettem ezt a csajt ahol tudtam, összehoztam az unokatesómmal, akivel fél éve együtt vannak és az unokatesómat is ellenem fordította... pusztán mert nem bír.
2012. márc. 7. 21:09
 4/4 anonim válasza:
Ismerős ez az ellene uszítós verseny. Engem is mindig nagyon megviseltek, de amint mutattam, hogy boldog vagyok, és jól érzem magam a bőrömben, egy időre rá abbahagyták. Egy ideig még így fog ez menni, de ha gyorsan akarsz lépni, akkor mond el neki, hogy milyen lenne, ha őt is mindennek lehordanád. És kérdezd meg a "csatlósait", hogy nem e félnek, hogy a most elmondott dolgokat, a volt barátnőd majd felhasználja ellenük, és őket is lehordja majd a hátuk mögött. Hidd el, azonnal észhez térülnek, és ha időben kapcsolnak, akkor mihamarabb ott hagyják. És egyedül már senkinek sem akkora a szája.:)
2012. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!