Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy bármit...

Volt már olyan hogy bármit megtettetek volna valamiért, de nem jött össze? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Volt egy életcélom, túlságosan is beleéltem magam és kiderült hogy nincs esélyem rá. Nem tudom hogyan folytassam, mit csináljak. Képtelen vagyok feladni, de tudom hogy a közeljövőben semmiképp és idővel se biztos hogy sikerül.
2012. máj. 23. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindig csak olyanokat tervezek be, amiről tudom, hogy elérhetem, így mindig sikerül sikerélménnyel gazdagodnom... :)
2012. máj. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Irreális álmokat nem szoktam szőni, amit szeretnék általában elérem.

Te mit szeretnél amit nem fogsz elérni? Mi ennek az oka?

2012. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Volt bizony!!Nagyon nehéz volt nem jött össze 100 kis akadály volt mindig pedig közel voltam!!


De a végére csak összejött 1évet vártam!Én ugy vagyok vele ha az ember valamit nagyon akar az biztosan össze fog jönni!Ha nem is rögtön de idövel igen!!!

2012. máj. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"megtettetek volna"


Kedves kérdező, a "volna" nagyon kevés... Amíg meg nem teszed, meg nem próbálod, nem tudhatod, hogy képes vagy-e rá. A többi meg csak kifogás.

2012. máj. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bár ezért megskalpol itt a nép, de nem érdekel: én tetkó mániás vagyok és lenne már egy halom tetkóm a többi mellé, de sajnos beteg a bőröm és nehezen tünetmentesítem, így csak lassan felőrlődök a vágyamtól...
2012. máj. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,ezért megyek ki takarítani Ausztriába :(
2012. máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Csak annyit mondhatok:A remény hal meg utoljára.

Sose add fel az álmodat mert sosem tudhatod mikor változnak az életkörülményeid,vagy az életed.Nem mondom hogy csoda történhet,de azt igen hogy akaraterővel sok dolgon lehet változtatni,csak elszántság is kell hozzá.

Azt javaslom, hogy bármi is volt az életcélod,sose feledkezz meg róla, mert lehet hogy lesz olyan alkalom amikor ezt eléred....csak ki kell várni, addig is meg "szövögess" új álmokat, célokat amit elérhetsz.:))

2012. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!