Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltatok, mikor megtudt...

Mit csináltatok, mikor megtudtátok, hogy megcsal a párotok?

Figyelt kérdés

Mára kértem egy szabadnapot. Felhívott a férjem, hogy kellene neki egy telefonszám, mert nem találja és sürgős. Megadta a jelszavát, hogy lépjek be az emailjébe, mert ő nincs gépközelben, és küldjem el sms-ben a telefonszámot.

A bejövő emaileknél több levél is jött egy nőtől. Az utolsó emailt olvastam el, amiből leszűrtem, hogy viszonyuk van. Rákerestem a nőre facebookon, házas és gyerek is van. Erről nem szóltam a páromnak semmit.

5 körül ér haza, akkor tudok csak beszélni vele. Fogalmam sincs mit tegyek. (Addig oké, hogy elhagyom).

De 5 óráig megőrülök!!! :(


2012. febr. 3. 12:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
91%

Most már mindegy: olvasd el a többi mailt is, próbálj meg minél több mindent megtudni és utána se rohand le a párod, hanem beszélgess el vele. Hátha magától elmondja az igazságot.

Hátha tévedés...

2012. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
75%

Ha a férjednek titka lenne, akkor gondolom törölte volna az emailjeit, vagy nem az volt a szándéka, hogy észrevedd végre?


Mindenesetre nyugodj le és próbáld meg raffináltan kivallatni, de csak is nyugodtan, hogy ne vegyen észre az elején semmit sem.

2012. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 A kérdező kommentje:

"Azt kellett hazudnom a XY-nak, hogy felfáztam, ezért nem akarok vele szexelni. Nagy szerencse, hogy ilyen hiszékeny,különben lebuktunk volna"'


Az XY a nő férjének a neve, csak nem akartam nyilvánossá tenni. Szerintem ez elég egyértelmű. :(

2012. febr. 3. 12:12
 4/94 anonim ***** válasza:
31%
Aludj mindenre, gondolkodj. Mi van, ha mégsem igaz.
2012. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 A kérdező kommentje:

Túl ideges vagyok ahhoz, hogy elolvassam a többi emailt is. Csak ezen a héten 23 emailt írt neki a nő. Csinált egy mappát, és oda rejtette bele a leveleket.

A legelső emailt még 2011 nyarán küldte...

2012. febr. 3. 12:14
 6/94 anonim ***** válasza:
100%
Addig csomagold össze a cuccodat (ha Tied a lakás akkor az övét), aztán elmegy az idő hamar. Mire minden apró ki vackot összeszedsz...
2012. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
71%

Olvasd el a többi mailt is, igyekezz minél több mindent megtudni.


Aztán... amikor én voltam hasonló helyzetben - annyi eltéréssel, hogy nem a férjem volt, csak a barátom, akivel több éve együtt voltunk, és már a házasságot terveztük -, akkor én rögtön felhívtam, mihelyst megláttam az e-maileket. Megkérdeztem tőle, hogy ki az az XY. Mondta, hogy a kolléganője, és rákérdezett, hogy miért kérdezem. Mondtam neki, hogy láttam a levelei között, el is olvastam őket, amiről tudom, hogy nem volt részemről korrekt, mert levéltitok és egyeb, plusz fő a bizalom, de ez van. Azt mondta, nem történt köztük semmi, csak félreértem. Rá pár hónappal szakítottam vele, mert bár elhittem, hogy nem történt semmi, mégsem tudtam továbblépni rajta. Ő máig tartja magát ahhoz, hogy nem volt semmi köztük, és azok a levelek csak jó indokot szolgáltattak nekem, aki már amúgy is szakítani akartam...

Ez az én sztorim.


Kérdezz rá Te is, aztán... majd kiderül, mi lesz. Mindenesetre legyen egy barátnő vagy valaki tartalékba, akivel töltheted az estét, ha nagyon összevesztek.


Kitartás!

2012. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
89%

Én meghalnék a helyedben. Addig várni...

Szerencsére az én párom jelen volt a lebukásnál. Soha nem néztem meg a telefonját, de akkor reggel valami azt súgta, hogy nézzek bele. Nem bántam meg, hogy megtettem. Mikor bejött a szobába, látta, hogy valami nincs rendben. Kérdőre vontam, erre nem mondott semmit. Én egyszerűen csak leültem, és elkezdtem halkan pityeregni. Aztán szép csöndben összepakoltam ,és megkértem, hogy hozzon haza.


Mikor legközelebb elmentem a többi cuccomért, akkor már üvöltöttem, csapkodtam, törtem, zúztam. És meg is ütöttem.


Nem tudom, talán ebben az esetben szépen összehajtogatnám a cuccait, és kitenném az ajtó elé egy nagy zsákba. (sajnos rend-mániákus vagyok) A többit nem tudom. Remélem soha többé nem kell átélnem ezt az érzést.

2012. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:
91%
Ja, és jut eszembe, a férjed által írt maileket is olvasd el!!! Azok árulkodóbbak lehetnek.
2012. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
79%
"lebuktunk" volna. Jó, elég gyanús, de próbálok arra gondolni, hogy tévedés. Tehát ha tévedés: lebuktunk jelentheti azt is, hogy a csaj, meg még valaki. Csak ezt a bizalmas dolgot megosztja a pároddal. Meg kéne nézned a korábbi mail-ket is, hogy többet tudj. Bunkóság kutakodni, de ez az eset kivétel
2012. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!