Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni hangosan...

Mit lehet tenni hangosan szexelő szomszédokkal?

Figyelt kérdés
Elég bizarr, de az a helyzet áll fent, hogy albérletbe költöztünk az egyik barátnőmmel és mellettünk van egy 30 körüli pasi, meg a barátnője, akik baromi hangosan csinálják. A szobám fala ott van az övék mellett és minden áthallatszik. Kb 1 hónapja lettem rá figyelmes, nem mindennap, de egy héten úgy 4-szer rendesen hallatszik és az éjszakai tnaulásnak lőttek így. Az a baj, hogy a füldugó sem segít, mert mondom, tényleg közvetlenül a fal mellett van a szoba és máshova nem tudok átmenni, a konyhában sötét van, másik szobában meg a lakótársam. Adnátok valami tanácsot? Oké, szexeljek én is, de addig, míg tanulni kéne?:D
2012. máj. 23. 23:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
12-es válaszoló, köszönöm az extra olvasmányt, nagyon jól szórakoztam rajta!:)
2012. máj. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom, miért akarjátok azonnal beégetni őket. Lehet, hogy nem is tudják, hogy hangosak. Engem legalábbis nem érintene kellemetlenül, ha szólnának érte, de arrébb tolnám az ágyamat.

Mert nem mindenki képes kontrollálni magát szex közben. Legalábbis velem úgy van, hogy egy darabig megy a kontroll, de egy pont után az sem érdekel, ha berobog egy orrszarvú csorda.


Szerintem is írj nekik levelet, és ha nem értenek elsőre belőle, akkor utána mehet a beégetés.

2012. máj. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
94%
Ki kéne rakni egy cetlit a lépcsőház bejáratához, vagy a faliújságra. A hölgynek és az úrnak a negyediken, aki éjszakánként hangosan nyög, sikolt és dörömböl. Ha szenvednek telefonáljanak a mentőknek. Ha kinozzák magukat telefonáljanak a rendőrségre. Egyébként nem akarjuk hallani, hogy épp élveznek. Ha tovább folytatják úgy vesszük, hogy borzalmasan szenvednek és kihivjuk a rendőrséget maguknak. Lakók a harmadik, negyedik és ötödik emeletről.
2012. máj. 24. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen volt nekünk is, a felettünk lakó csinálta fél évig, aztán elköltöztek. De ez olyan gáz ezt így nem tudod megmondani neki hogy ne csinálja.


Max vedd felveheted telefonra és lejátszod neki, és megkérded hogy ismerős e neki ez a hang. Hátha elszégyelli magát, de szerintem nem fogja :D

2012. máj. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
De mi van ha elmondod a csajnak h mit hallottál és ő erre felkapja a vizet h ne hallgatóz? Mindenképpen levelet írj ;)
2012. máj. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Vedd föl a hangokat, töltsd fel a netre, dobd be a linket a postaládájukba. :)


Na jó nem. Szerintem is az a jó megoldás, ha a csajjal beszélsz négyszemközt. Persze nem durván, lehet hogy tényleg nem is sejti, hogy ennyire áthallatszik minden.

Tudod! Néma gyereknek...

2012. máj. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
53%
Kezd el ütni a falat ék kiabáld azt hogy gyerektartááás, adóbeszedéééés XDD
2012. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nyaralni voltam ugyan ez volt. A párommal hangosan el keztük ki beszélni őket h "ezek a szomszédok igen csak hangosak". Megértették
2012. máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!