Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Falu vs. Város - hol élnétek...

Falu vs. Város - hol élnétek szívesebben? Miért?

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 15:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%

Minden álmom, hogy városban élhessek.

Szerintem a városi életmódnak is nagyon sok előnye van, sokkal produktívabb lesz az ember, rengeteg kiaknázható lehetőség van mind munka és emberek terén is. Aki elég okos, az nagyon sokra viheti. Ezzel szemben egy mező közepén álló faluban nem sok mindent lehet kezdeni magaddal. Lehet kiskert meg nyugalom, de hónapokig-évekig nem bírnám ki. Nekem kell a pörgés, a gyors életmód.

2013. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Városban és falun is lehet elszigetelten élni vagy nyitottan.

A város azért jobb,mert minden a nyakadban van,van választék.Sosincs késő semmihez,jobbak a lehetőségek.

2014. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Falu.

Mindenképpen. Mert friss levegő, kevesebb zaj stb.

2014. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
41%
Város, város, város, VÁÁÁROS!!!!!! Faluban élek de már elmondhatatlanul elegem van belőle.. nem kell hinni a meséknek és a sok idióta filmnek, hogy a faluban milyen jó, önfenntartó élet stb. Mindig közbekell szóljak, ha azt hallom, hogy egy városi a faluról álmodozik.. csak nyugdíjasoknak, szökevényeknek és kattant embereknek ajánlom.. jah és szerintem aki a gyerekét faluba viszi/költözteti, az megpecsételi egy életre a sorsát, a sok idióta aljadék közt fog élni, idővel elkezd tudatmódosítókhoz nyúlni, mert egyszerűen se normális ember nincs se pedig szórakozási lehetőség. (persze elvétve akadhatnak, de higgyetek nekem.. nem sok van) Emellett ott van az is, hogy mindenki ismer mindenkit, szóval megy a pletyka stb.. általába faluban sok a cigány is, mert itt olcsón házhoz jutnak, esetleg beköltöznek eggy rég elhagyott házba stb. Írhatnék még számtalan dolgot.. de elég ha annyit megjegyez mindenki, hogy a film/mese sose a valóságot mutatja. ..és a gyereknek ne basszátok el az életét azzal, hogy faluba költöztetitek.. ennyi.
2016. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Az előző akkora helyességet írt, hogy az már fáj. Egy szó sem igaz abból, amit mondott. 17 éve falun lakok. Itt a pletyka minimális. Kb másfél éves voltam, mikor Pécsről költöztünk egy faluba. És örülök neki, hogy a gyermekkorom alatt is egy szép kis faluban élhettem, nem egy betonrengetegben, ahol semmi zöld és természetes dolog nincs.
2017. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: hülyeséget, nem helyességet! A mobilos billentyűzet szókorrigálásának köszönhető...
2017. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!