Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 2 nap múlva...

Mit tegyek? 2 nap múlva kirándulás és nem akarok strandolni.

Figyelt kérdés
Egyrészt dagadt vagyok másrészt pedig nagyon szőrös,ami miatt biztos csúfolnának.Ráadásul ez egy 2 napos kirándulás és még sosem aludtam máshol,mint otthon.Ha nem mennék el,akkor biztosan kiakadnának a többiek + az o.fő is.Most akkor mit csináljak?

2012. máj. 30. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Szőrteleníts. Aztán pedig ha nem akarsz fürdeni nem kell. Rövidnaciban is ülhetsz az árnyékban.
2012. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha lány vagy, mond, hogy megjött,de az ofővel is beszélhetsz,hogy találjatok ki vmit, hogy hogyan hagyd ki a strandot. mondjuk mi sosem csúfoltunk senkit, amiért kövér vagy szőrös, ez tök normális. amúgy azt is lehet, hogy felveszel egy pólót és egy rövidnacit és abban strandolsz, anyud meg ír egy levelet az ofőnek, hogy napallergiás vagy.
2012. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon nem akarsz strandolni,akkor nem strandolsz és ennyi.Azt mondod könnyen leégsz ezért nem tudsz levetkőzni vagy napallergia.Az alkatodat nem tudod megváltoztatni két napon belül,de a szőrrel tudnál mit kezdeni.

Magánvéleményem az,hogy ne érdekeljen mások piszkálódása. Ők sem hibátlanok és te is tudnád őket 1000 meg 1001 okkal csúfolni.Persze megértem,ha kellemetlenül érzed emiatt,de szerintem felesleges.

2012. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
amúgy fiú vagyok :S
2012. máj. 30. 19:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

akkor meg tök oké,h szőrös vagy.

póló+rövidnaci és ennyi. ülsz a fa alatt vagy pólóban fürdesz (a tesóm mindig úgy fürdik,mert könnyen leég)

2012. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, akkor meg tök jó, ha szőrös vagy! :) SZerintem inkább szexi, mint szégyellnivaló! :) Lazíts!
2012. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!