Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol lehet sátánista misére menni?

Hol lehet sátánista misére menni?

Figyelt kérdés
2007. aug. 14. 14:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
32%
Anyádba lehet sátánista misére menni te barom!!!!!!!!!!!!!!!
2007. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Na, előző olvtársunknál az IQ kiütötte a biztosítékot. Gratula neki! :o)


A kérdésre:

Ugyan fogalmam sincs, hogy melyik fajta sátánizmusra gondoltál, de van jónéhány verzió. Adok párat, itt utánaérdeklődhetsz:


[link]


[link]


[link]

2007. nov. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Valóban érthetetlen az, ha valaki előítéletei alapján próbál beskatulyázni valamit. Nem tudom, hogy hol van ilyesféle mise, de néhány gondolat a wikipédiáról a sátánizmussal kapcsolatban:


A sátánizmus lényege az egyén fontossága, a létezés és az élet tisztelete a felsőbb hatalmak helyett; az egyént tekinti istennek. Ebből látható, hogy a sátánizmus ateista, pontosabban autodeista vallás. Vallja azt, hogy nem a jámborság, a behódolás, a remélt túlvilági örömök miatti földi szenvedés a helyes, hanem a kifejlett ego, az erő és az élvezetteli élet megélése az „itt és most”, és az „élvezet – nem kényszeresség” jegyében."


Na erre kell annyira haragudni?

MÉg egy kis wikipédia:


"A sátánista vallás nem kéri híveit törvénytelenségekre, emberáldozatokra, véres jelenetekre; ezek az ördögimádat jellemzői. Nem használnak „kifordított” keresztény jelképeket (pl. fordított kereszt); jelképe a Baphomet-szimbólum. Nem folytatnak térítést.


A sátánizmusban a Sátán a következőket jelenti (A kilenc sátáni kinyilatkoztatás):


Sátán az élvezetet képviseli az önmegtartóztatással szemben!

Sátán az életet képviseli a szellemi vágyálmok helyett!

Sátán a szennyezetlen bölcsességet képviseli a képmutató önámítás helyett!

Sátán az arra érdemesekkel szembeni kedvességet képviseli, ahelyett, hogy szeretetünket idegenekre pazarolnánk!

Sátán bosszúállást hirdet, ahelyett, hogy odafordítanánk a másik orcánkat!

Sátán a felelősséget képviseli a felelősek iránt, ahelyett, hogy lelki vámpírokkal foglalkoznánk!

Sátán azt hirdeti, hogy az ember csupán egy az állatok közül – néha jobb, de többnyire rosszabb a négy lábon járóknál –, aki az „istentől való lelki és szellemi fejlődése” révén valamennyi élőlény közül a legveszélyesebbé vált!

Sátán a keresztények által bűnöknek nevezett dolgokat hirdeti, mert ezek vezetnek a testi, szellemi vagy érzelmi kielégüléshez!

Sátán az egyház legjobb barátja, hiszen az egyház neki köszönheti, hogy még mindig tevékenykedhet!


A sátánizmus tizenegy törvénye:

A vallás által hirdetett törvények, amelyek minden sátánistára jellemzőek (A földi sátánizmus tizenegy törvénye):


Senkinek se adj tanácsot, csak ha megkérnek rá.

Ne beszélj a gondjaidról másoknak, hacsak nem vagy biztos abban, hogy igazán hallani akarják.

Ha másvalaki tanyáján tartózkodsz, mutass tiszteletet, máskülönben ne menj oda.

Ha a tanyádon egy vendég bosszant, bánj el vele kegyetlenül.

Ne közeledj senkihez szexuálisan, hacsak meg nem kapod tőle az erre felhatalmazó jelzést.

Ne vedd el azt, ami a másé, hacsak az nincs terhére a tulajdonosának, és erre kifejezetten fel nem szólít.

Ismerd el a mágia hatalmát, ha sikeresen használtad vágyaid eléréséhez. Ha tagadod a mágia létezését, miután használtad, mindent elveszítesz, amit szereztél.

Ne panaszkodj olyasmi miatt, aminek nem lenne kötelező alávetned magad.

Ne árts kisgyerekeknek.

Ne ölj nem emberi állatot, hacsak rád nem támadnak, vagy ha élelemre van szükséged.

Amikor közterületen jársz, ne háborgass senkit. Ha valaki téged háborgat, szólítsd fel, hogy hagyja abba. Ha tovább háborgat, pusztítsd el. "


Ha félretesszük az álságos dolgokat rá kell jönni, hogy nagyon is emberi a dolog és nem feltétlenül utálandó.

2008. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
50%
igaz
2008. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
ez a modern sátánizmus,több válfaja van
2009. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
MINDENKINEK FONTOS TUDNI, HOGY A SÁTÁNISTÁK ELSŐ CÉLJA AZ, HOGY A VALLÁSUKAT MEGBARÁTKOZTASSÁK MÁSOKKAL, HA MÁR ÉRDEKLŐDNEK JÖHET A BEAVATÁS, SZÓVAL AKI AZT MONDJA JÓ DOLOG, AZ EGY ILYEN GENNY, ÉS EZ NEKI EGYENLŐ EGY IMÁVAL, HAZUDIK, EGYSZER ÉN IS MAJDNEM BELEMENTEM EBBE, MÁR HALOTT LENNÉK, SZARJÁTOK LE, NEM ÉRDEMES EZEKKEL A BETEGEKKEL FOGLALKOZNI, MERT SZERINTEM AKI ILYEN LESZ AZT VERTÉK KISKORÁBAN, VAGY NAGYON DURVA SZEMÉLYISÉGZAVAROKKAL KŰZD!
2009. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a sátánizmusban nincsenek olyan misék, mint például a keresztény egyházban. a Fekete Misét "házilag", szűkebb csoportok adják elő valamilyen céllal.
2009. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem lődd fejbe magad, akkor találkozhatsz személyesen is a sátánnal. Amúgy aki sátánista misére akar menni az beteg. Menj inkább pszchiológushoz.
2009. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
olyan sok itt a sötét ember. Nem értem mért nem lehet kedvesen véleményt kifejteni. Illetve ekkora hülyeségeket mondani. Szerintem az ilyen bunkók sötétebbek mint a sátánisták. Én is az vagyok és nem gyilkolok embert meg ilyenek. Am meg nincs "beavatás" és mise sincs. :P
2009. dec. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

"MINDENKINEK FONTOS TUDNI, HOGY A SÁTÁNISTÁK ELSŐ CÉLJA AZ, HOGY A VALLÁSUKAT MEGBARÁTKOZTASSÁK MÁSOKKAL, HA MÁR ÉRDEKLŐDNEK JÖHET A BEAVATÁS, SZÓVAL AKI AZT MONDJA JÓ DOLOG, AZ EGY ILYEN GENNY, ÉS EZ NEKI EGYENLŐ EGY IMÁVAL, HAZUDIK, EGYSZER ÉN IS MAJDNEM BELEMENTEM EBBE, MÁR HALOTT LENNÉK, SZARJÁTOK LE, NEM ÉRDEMES EZEKKEL A BETEGEKKEL FOGLALKOZNI, MERT SZERINTEM AKI ILYEN LESZ AZT VERTÉK KISKORÁBAN, VAGY NAGYON DURVA SZEMÉLYISÉGZAVAROKKAL KŰZD!"


Tudom hogy már több mint egy éve írtál ide, de akkor is a kur.va anyád. Mérhetetlenül felháborít az ilyen tipikus emberi tudatlanság. Ha nem értesz hozzá, akkor ne is írj inkább.


Egy sátánistának soha nem célja a birkák meggyőzése, az a kereszténység meg a többi zsidó szekta szokása. Mi az elitet képviseljük, nincs szükségünk gyengékre, nincs szükségünk szolgákra, aki elég fejlett spirituálisan úgyis megtalálja a saját ösvényét.

2010. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!