Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőmmel mit tehetnék?

Legjobb barátnőmmel mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sírva hívott fel tegnap.. depressziós, ideg kimerült.. komolyan, egyébként kezdtem azt hinni, hogy sikerült kigyógyulnia a depresszióból a mi segítségünkkel, de nem.. néha vannak napok, hetek, amikor minden oké.. olyankor velünk együtt nevet, vicceket mesél, azt csinálja amit szeret... aztán magába fordul... mint tegnap is, mikor a volt barátja és annak spanja megfenyegette, hogy hagyja békén őket (holott már két hete nem beszélt velük - és ők okozták mindezt..) Plusz kijelentették, hogy az ex új barátnőjében (15 éves) több minden van mint benne, többet ér... annak a csajnak van íq-ja, alkata, arca, stílusa.. nos, itt tudni kell, hogy barátnőm önbizalma mínuszos lett, amúgy se nagyon van neki..:/ Nem tudom, mi mindig mondjuk neki, hogy nem csúnya, de igazából még egyetlen pasitól se hallotta, hogy szép és neki tulajdonképpen ez hiányzik.. szilveszterkor kezdődött ez az egész, fél éve tart..

Barátnőm is azon dolgozik, hogy elfogadja, hogy vége.. ugyanakkor bűntudat is gyötri, mert azt hiszi, ribanc.. (ez a járás egy hétig volt járás, utána ha a srác hívta, ment, ha ő hívta a srácot, akkor is ment..) Én már nem tudom.. nagyon szeretem és nagyon szeretnék neki segíteni... hiszem hogy túl tudunk jutni mindenen... pszichológus meg egyéb hülyeség nélkül...

Segítségetek azzal, hogy mivel foglalhatja le magát..? Most itt az érettségi, ő emelt törizik, nagyon sok tétellel le van maradva, nem bírja, emiatt is parázik.. Imád olvasni, zenét hallgatni, sorozatot nézni (viszont a kedvenc oldalát ahol nézte az Angyali érintést is - vallásos bigyó - megszüntették..)


2012. jún. 6. 08:44
 1/1 anonim válasza:
Én a helyedben együtt töltenék vele egy búfelejtős napot. Délelőtt elmentek fodrászhoz, és valami egészen új frizurát próbáltok ki, majd meglátogattok egy sminkest, aki nagyon vagány sminket pakol fel nektek. Ezután az új stílusotokkal elmentek, és csini nyári rucikat vesztek, majd megkajáltok. Végül egy jó kis moziva zárjátok a napot. Aztán szerezz be neki egy fiút. Nem pasit, fiút. Aki a barátja, kedves vele, dicséri...stbstbstb Aztán ebből még szerelem is lehet! :) HAJRÁ!
2012. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!