Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem bírok megélni ebből a...

Nem bírok megélni ebből a fizetésből . Elég! Ha nem változik semmi megőrülök és nem tudom mit teszek. Miért van az, hogy becsületesen élek és nem jó így?

Figyelt kérdés
Nem bírom tovább! Úgyérzem lekaszabolnék mindenkit. Volt már olyan veletek, hogy nem látjátok, hogy ez az egész helyzet jobbra fordúlna? Egyszerúen a párom is dolgozikés én is 200 ezer forintot kaparunk össze és albérletre elmegy 100 és a többi egyszerűen nem elég. Van egy lányunk is aki iskolába jár őneki 3 bérlet kell a páromnak egy és mér ez 25000 ft. Én autóval járok amunkám miatt. Van egy hitelünk ami 20000 Ft 15 -ből lett 20 000 a frank miatt és a válságra hivatkozik mindenki. Úgy érzem ha nem változik a helyzet felkötöm magam. Én próbálok becsületessen élni és dolgozni de nem éünk meg. Ti mit csináltok, hogy megéltek, hogy csináljátok?

2012. jún. 6. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Fel a fejjel pajtás!Mindig van kiút csak megkell látni,úgy még sose volt,hogy valahogy ne lett volna.Próbáljatok olcsóbb albit találni,írjatok össze minden kiadást sokszor csak akkor látszik hová folyik a pénz.
2012. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Elhiszem, hogy rossz, de gondolj bele, sokan még kevesebből élnek.

Sajnos manapság ez van. :(

2012. jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Havi 200 annyira azért nem kevés... Az albérlet nagyon drága, ennél lehetne olcsóbbat találni!
2012. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Jubilee ***** válasza:
70%
Én most elkezdtem felírni minden hónapban az össze kiadást és bevételt. Így tényleg sokkal könnyebben átlátja az ember, hogy mire ekölt. Néha sajnos észre sem vesszük, és több ezer forint elmegy "luxuscikkekre". Sajnos ilyen világban élünk! Drága az élet! Nézd a jó oldalát! Van hol lakjatok és van autótok, amivel el tudsz járni dolgozni!
2012. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Mindenképpen keressetek új albérletet, ami olcsóbb. És nincs közelebbi iskola a kislánynak? Hogy ne kelljen annyit utaznia? A férjed pedig ha a közelben dolgozik menjen biciklivel, vagy hosszútávra olcsó beruházás egy motorbicikli is.
2012. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Muszály lesz hozzá szokni! Ha megnyugtat akkor nem csak téged idegesit eza mai helyzet hanem pár millio másik honfitársunkat is! Itt per pillanat mást nem nagyon csinálhatsz mint 1:kimész külföldre melozni

2 megnyered a lottot

3 eladod a vesédet

4 plusz 1 állást beválalsz

És örülj hoyg csak 20 a törlesztö van olyan akinek 37-röl ment fel 96-ra! Szted ö mit gondolhat mikor minimálbért keres!?

2012. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Mi alig kapunk 100 felett, mégis élünk, igaz, nagyon számolni kell. Luxusra mennyi megy el? Nálunk nem albi van, de nem olcsó a családi ház sem, gáz, stb...

Mi sosem járunk sehová, étterem, kirándulás, mozi, színház... ilyen semmi sincs. Se cigi, se alkohol, csokit is csak ünnepnapon. Főtt ételt csinálok, abból lehet spórolni. Turiból vásárolok, a gyereknek is, de nem csúfolja senki, mert nem tudják, hogy turis ruha. Biztos, hogy nem tudsz visszafogni sehol?

2012. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
ja és még vmit hozzátennék: Ha fel mered kötni magad, esküszöm odamegyek és még egyszer megöllek. "Biztos jobb lesz a helyzet" ha megölöd magad és a férjed egyedül kénytelen felnevelni a kislányt.
2012. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Honnan veszitek, hogy a kérdező a feleség?!


Mindegy, a lényegen nem változtat. Olcsóbb albi, utána pedig hó elején összeszámolni, mennyi jön be, befizetni a számlákat (amit lehet, cseréljetek olcsóbbra, telefon, internet és tv is lehet sokkal kevesebbért is lenne!). A számlák és a hitel befizetése után még vannak a bérletek.


Ha mindezt kifizettétek, akkor tessék leosztani a hónap napjaira a fennmaradó összeget, és a napi keretet nem túllépni! Ebből a pénzből meg lehet csinálni, egyáltalán nem kilátástalan a helyzet!

2012. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
69%
Albérletben élek 5 gyerekkel. A legkisebb tartós beteg, esélyem sincs dolgozni. Az utánuk járó ellátásból kifizetem a lakbért+rezsit. Bliccelve járnak iskolába. Még egy tv-nk sincs, se számítógépem. Csak egy 3000-es telefonelőfizetés. Örülök ha krumplit eszünk egész hónapba. Az itthoni munka mind átverés, csak fizess előr. Szóval örülj!!!!
2012. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!