Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tudnék magamnak barátnőket...

Hol tudnék magamnak barátnőket találni? 20/L

Figyelt kérdés

A munkahelyemen töltök napi 9-10 órát, ahol idősebbek (25 felettiek) vannak csak.

Nincsen senkim, semmi emberi kapcsolatom.

Neten próbltam ismerkedni, de a férfiak úgy tűník csak szexet akarnak - minnél hamarabb, annál jobb - alapon. 3-4 pasassal találkoztam és mind arra ment..


Hol találhatnék magamnak 1-2 barátnőt, akikkel lehetne duncsizni, szórakozni járni, moziba, ide-oda??


2012. jún. 7. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz? 21n
2012. jún. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elmész kocsmába, kávézóba, bulizni és ott összeszedegeted őket.


De nem vágom ,ha van neted, akkor miért nem a nőkre hajtasz rá? Én is a neten szedtem össze pár barátnőt.


?

22/L

2012. jún. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ha van egy barátnőd akkor a barátnőd barátnői ismerettségi alapon a legegyszerűbb. Ha azokkal összeismerkedsz akkor azoknak a barátnőivel:)
2012. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, munka miatt elköltöztem és nem ismerek itt senkit, régi barátnők mind otthon, egyetemi ismerősök pedig szerte a világban. Plusz mellé 12 óra munka, ahol nálam min. 10-20 évvel idősebb a többség.
2012. jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És a 25 feletti az öreg???????????? Már boccs, de 28 vagyok, és mégis szótértenek velem a huszonegynéhány éves Lányok, barátnőim is vannak a Te korodból! Ugyanakkor vannak idősebbek is, minden korosztályból lehet barátnőt találni! Meg ha barátnőt szeretnél, miért pasikkal találkozgatsz? Én ezt nem értem!
2012. jún. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Budapesten lakom.


Kinek van kedve ismerkedni?

2012. jún. 7. 09:14
 7/11 A kérdező kommentje:

Társkereső oldalakon próbáltam ismerkedni. Ott meg ugye csak nem írhatok lánynak.. hogy nézne már ki..


Barátkozós oldalról meg nem tudok.

2012. jún. 7. 09:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 30-40 sőt már lassan nyugdíjas barátnőim voltak 20 évesen a munkahelyemen. Sokkal jobban kijöttem velük mint a fiatalokkal. Nagyon jól el lehet velük lenni. Nem értem mi a problémád
2012. jún. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
www.netlog.hu, www.baratikor.hu???
2012. jún. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
itt vagyok:)18/L Budapest:)
2012. jún. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!