Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy huszonéves...

Miért van az, hogy huszonéves létemre a buszon többnyire fiatal,14-17 év körüli tini lányoknak jövök be? Volt rá példa, hogy áltanálos iskolás lány szemezett velem!

Figyelt kérdés

2012. jún. 9. 00:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy hétfőn már nem kellene felszállnod az iskolabuszra!:D
2012. jún. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én 26 éves vagyok, és még tavaly nyáron is elkérték a személyimet az egyik szórakozóhelyen. Emiatt én vagy az anyakomplexusos 30-asoknak, vagy a 18 éveseknek jövök be. Ilyen az élet, a "szegény" ember azzal főz, ami adatik ;)
2012. jún. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
nem tudom hogz nézel ki így nem tudom megmondani.. gondolom nem nézel ki annyinak mint amennyi vagy így azt hiszik egy idosek vagytok..
2012. jún. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 panini ***** válasza:
valószínűleg kölyökképű vagy..:D ami sosem volt baj:D
2012. jún. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
De! Hidd el! Baj az! Sosem vesznek komolyan a csajok, mert szerintem valahogy a kisfiút látják bennem...
2012. jún. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Jól látjátok, tényleg azt mondják, hogy kb. 16-18 évesnek nézek ki max. :D


Ja és részeg lánytól kaptam már olyat, hogy olyan babaarcod van, egy másiktól meg, hogy de aranyos vagy. Részeg volt ő is. :D

Valaki szerint a szemeim szépek, más az ajkaim dícsérte.


Én viszont rondának tartom magam, nem vagyok megelégedve magammal, egy ideje kondizok, szeretnék izmosabb lenni, akkor talán elhhinnék, hogy huszonéves vagyok.

2012. jún. 9. 00:38
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát csak hajrá! De nehéz lesz! Tudom! Tapasztalom!

28 F

2012. jún. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Egy érett,értelmes nő a kisfiús külső mögött is meglátja a becsülendő férfit...sőt...bármilyen külső mögött...

Amíg őt megtalálod,örülj annak,hogy fiatalabbnak tűnsz a korodnál.:)

(Az első vagyok,nem hagyhattam ki!:D)

2012. jún. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem baj hogy leírtad első! Tetszett! :P
2012. jún. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

ma 00:37


Igen, igazad van, én nekem egyik velem egyidős, azaz 22 éves lány ismerősöm mondta, hogy te nem pasi, férfi vagy hanem egy kisfiú. Elég sz@rul esett, de elismerem igaza van, külsőre is kisfiús vagyok és jellemre is van még belőle, de persze tudok komoly lenni, ha szüksége, csak igyekszem nem halálra sírni magam az élet dolgain. :D

2012. jún. 9. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!