Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tini lányok! Járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok! Járnátok olyan huszonéves fiúval, aki simán elvegyülhetne a külsejével, testalkatával, kisfiús bájával a 14-17 éves fiúk között?

Figyelt kérdés

2012. máj. 28. 16:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Hogy a viharba ne járnának velük? Akkor legalább úgy tűnhet mindenkinek hogy nem idős, de eközben a srác huszonéves. Az meg hab a tortán ha úgy is viselkedik mint egy huszonéves srác.
2012. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
0%
Igen, inkább olyannal nem aki 30nak néz ki 20 évesen...
2012. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el
2012. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha felveszek ilyen csőgatyát meg sapit, totál beillek a 15-17 éves haverjaim közé. :D
2012. máj. 28. 16:57
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha 17-nek nézel ki, még oké, de azért ne nézz már ki 14-nek. Én 16 vagyok, de azt mondják, idősebbnek nézek ki, a barátom se nézzen ki nálam fiatalabbnak.
2012. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Tudok gratulálni még egy nyálas b.zi!!!! Persze hogy járnának ilyennel nézz csak körül manapság már a a meleg a divat!! Az összes gyerekpofájú pálcika senkinek van barátnője sőt elég jó barátnője!!!! Úgy hogy ez egy k.rva hülye kérdés volt Justin Bieber!!!! :D
2012. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egy igazi férfi ugy nez ki 30eves koráig hogy megtudod mondani mennyi idős .

Ez ugy lehetséges , hogy 0-12gyerek,13-18 tini, 18- 25már érett fiú (jó esetben)és 25-30ig férfi.utána manapság sokan eloregednek a sok bulitol és stresztol


Nehogy elhidd ez egyen függő!de azert bizonyos százalékban működik :)

2012. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

ma 17:17


Mi ez a baromság? Attól, hogy valaki vékony, alacsony és fiatalosan néz ki nem lehet következtetni arra, hogy melyik nemhez vonzódik.


Ez akkora marhaság, már csak azért is, mert tudok olyan fiúról, aki egy két méteres, kigyúrt állat, totál férfias külsőre, meg nem mondanád róla, hogy b*zi, pedig az. :D


Egy lány ismerősöm rinyálta, hogy mekkorát csalódott, mikor megtudta az álompasijáról, hogy meleg, na nesze nektek. :D


Heterobb vagyok én mint sok felfújt izomagy. :D

2012. máj. 28. 17:23
 9/15 anonim ***** válasza:
Na kezdjük ott fiam hogy te azt írtad ide!: huszonéves fiúval, aki simán elvegyülhetne a külsejével, testalkatával, kisfiús bájával a 14-17 éves fiúk között? Öcsém kisfiús bájával a 14-7 évesek között !!! Hát akkor még is hogy a f.szomba nézel te ki Jézusom!???? Meg hogy a sok felfújt izomagy most egy ilyen felfújt izomagy elhúzza a kezét melletted a magadfajta már abba is belehal!!!! XDXD
2012. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ma 17:41


Ne legyél frusztrál és ideges, amiért minket jobban szeretnek a lányok. Én sem választottam, hogy ilyen alkatom legyen, ez genetika. :)

2012. máj. 28. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!