Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valóban kellene alkalmazkodnom...

Valóban kellene alkalmazkodnom a többiekhez ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ma vittem ki a piacra negyedszer epret eladni. 35 perc alatt eladtam 12 kilót. Két nappal ezelőtt is hasonló volt a helyzet. Mikor befejeztem, az egyik kofa odaszólt, hogy "szidták magát, mint a bokrot, mert nyolcszázért adta, pedig 1000-1100 ft. volt másnál".

2012. jún. 9. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Kelleni nem kellene, de te is jobban járnál, hiszen nem lenne sok választásuk, és többért adnád el az epredet. Szoktak olyat egyébként piacon, hogy ha nem alkalmazkodsz, kiszúrják a gumijaidat, meg hasonlók.
2012. jún. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok kofa, hogy egész nap ott álldogáljak az árum mellett. Csak epret szoktam kivinni. Legutóbb éppen a mellettem lévő virágost kérdeztem meg az eper áráról. Ő mondta a nyolcszázat. Tovább nem érdeklődtem, hanem beáraztam 800-ra. Csak a végén - mikor már eladtam - tettek megjegyzést.
2012. jún. 10. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor sz-rd le őket. De ha 1100, akkor te add 950-ért, jobban jársz!
2012. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is az volt a bajuk, hogy én egy fél óra mulva elhúztam. Aki meg kitartja, álldogálhat mellette órákig. Nekem az időm is drága.
2012. jún. 10. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!