Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincsenek barátaim,...

Miért nincsenek barátaim, ismerőseim?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést sokszor felteszem magamnak. Nincs egy olyan személy akinek karácsonyi képeslapot küldhetnék. Ez hogyan alakult ki? Ez meg a második kérdés amit felteszek magamnak. Nemtudom. Próbálok ismerősőket keresni,de mindig úgyanaz a vége, hogy púp vagyok a hátukon. Próbálok nekik segíteni,de hűlyének néznek sokszor. Például. Nemrég a kórházból hazavittem kocsival az egyik ismerősőmet/műtötték/. Otthonában meglátogattam, és szóbakerült a szókásos szavajárása, hogy kezeltessem magamat, mert szerinte nem vagyok normális. Megkérdeztem ez alatt mit ért. Hát nincs humorérzékem, és bolondvagyok. Megkértem mondjon rólam egy pózitív jellemzőt. Erre nevetve mondja plusz öt. Nemértettem erre megint mondja nincsen humorérzéken és különben is neki vannak más emberek akikkel szívesebben foglalkozik. Ez csak egy ember volt az életemből, de mondhatni mindenkivel hasonlóképpen járok.
2009. dec. 2. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
szüleid, tesóid, unokatesóid sincsenek??
2009. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!