Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak ismerőseim, de nincsene...

Vannak ismerőseim, de nincsenek barátaim. Ha én nem tartanám velük a kapcsolatot, tuti elfelejtenének. Miért?

Figyelt kérdés
Nincs baráti köröm, akikkel el tudnék menni szórakozni, nyaralni stb.. Ha moziba akarok menni van kit hívnom, több embert is megkérdezek, ha valaki nem ér rá, és úgy veszem észre, hogy tényleg szívesen jönnek/jönnének velem. Viszont ők sose hívnak. Az ismerőseimre mindig én írok rá, hogy mi van veled stb., még a legjobb barátnőm (aki külföldön él) se írt rám soha, mindig csak én. Könnyen ismerkedek, elegyedek szóba mással, de tényleg még soha nem volt, hogy engem elhívtak volna valahová.
2011. aug. 31. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Hány éves vagy?
2011. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az mindegy, nem? Egyébként huszonéves vagyok.
2011. aug. 31. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerkedj még,egyszer csak találsz valakit akit érdekelsz.Szerintem nem érdekled őket annyira,hogy miért azt nem tudom.Nekem sincs baráti köröm,úgyhogy meg tudom érteni a helyzeted.Amúgy meg csak voltak valamikor barátaid.Velük miért szűnt meg a kapcsolat?Talán ha ezen elgondolkodsz meglesz a válasz a kérdésedre.Egyébként meg

hogy lehet valaki a legjobb barátnőd ha ő sose keres?Nem rosszindulatból mondom,de a barátokat kölcsönösen érdekli hogy mi a helyzet a másikkal.

2011. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia, velem is hasonló a helyzet. (Bár engem inkább kihasználtak a "barátaim" a suliban, érettségi előtt. /jó tanuló voltam, és szívesen segítettem... kár volt/)

Nekem nincs legjobb barátnőm/legjobb barátom és nem tudom miért. Könnyen ismerkedek, sok téma érdekel, nyitott vagyok a világra, de mégsincs meg az a baráti társaság, akikkel megyünk ide-oda. (Néha nem is hiányzik és előny pl vizsga stb előtt /nem fáj a szívem, ha tanulnom kell a szórakozás helyett, mivel nem járok el a senkikkel /)

Ha van kedved beszélgetni írj nyugodtan privát üzenetet és felvesszük a kapcsolatot.

Egy 19 éves lány Budapestről.

2011. szept. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem sincsen baráti köröm, voltak barátaim de elköltöztünk, és már egyikkel sem tartom a kapcsolatot. Ahova költöztünk nem birtam beilleszkedni, teljes más világ :( ha van kedved nekem is irhatsz privit.

19L Nógrádmegye

2011. nov. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is ebben a cipőben járok.

Nekem régen nagyon sok ismerősöm volt de mára egy sem maradt. Igazából vágynék valakinek a társaságára de nem nagyon akar össze jönni :(

2012. jan. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Hasonló helyzetben vagyok. Nekem sincsenek barátaim. Régebben voltak, legalábbis azt hittem. Mindig csak én kerestem meg őket. Olyan ügyesen tudták magukról elterelni a szót, engemet most már úgy érzem mindenről jól kifagadtak. Idővel rájöttem, hogy nem tudok semmit róluk, vagy legalábbis olyan felszínes dolgokat. Ők tudtak rólam mindent, én meg csak alig, valami kis felszínes dolgot. Mivel ennyire nem voltak magukról hajlandóak beszélni, egyre kevesebbszer kerestem fel őket, végül már több éve nem is találkozunk. Hogyan bírjátok ezt az ismerős barát nélküli életet? Mert én elég nehezen. És miért van az, hogy a mai napig megmaradt, hogy akivel ismerkedni szeretnék pl 1 éve ő semmit nem mond el magáról, de mosolyogva jól kifaggat, amit sajnos csak késve veszek észre.
2012. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!