Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel segíthetnék a barátnőmnek?

Mivel segíthetnék a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek! Önbizalomhiánya van egy kedves barátnőmnek és nagyon elhagyta magát. (Tehát már egyáltalán nem ad a külsejére, kb csak megfésüli a haját, nem vesz fel soha csinosabb ruhát)

Azt mondta nincs ereje tenni ezellen, meg, hogy sosem lesz úgyse barátja. Ez a hozzáállása kiborít! Azt hiszi csúnya, pedig egyáltalán nem!


Mégis mivel lehetne őt motiválni, hogy legyen szociálisabb és, hogy járjon el otthonról és kezdjen magával valamit? Mindig ott ül a gép előtt, sosem mozdul ki.



2012. ápr. 9. 10:53
 1/6 amélia válasza:
100%

Próbáld meg kicsit kimozdítani a komfortzónájából!

Szervezz csajos prgramokat: mozi, körmös, fodrász, egy kis aerobic, bármi, amitől érzi, hogy ő is nő..

Útközbe úgyis megbámul titeket pár pasi, az is dobhat egy picit az egóján:)

Ha nagyon nem lenne hajlandó menni, akkor meg vágd el a netkábelt:D

J és tök jó, hogy vannak még ilyen jó fej emberek, nekem is jól jönne a környezetemben egy ilyen személy, aki kicsit próbálna rajtam segíteni, ha mélyponton vagyok:)

Szóóval sok siket:)

2012. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen barátnőm és az a baj ezzel a komfortzónából való kimozdítással, hogy ez számára olyan drasztikus lenne, hogy ha el is mennétek bulizni, ismerősökkel, haverokkal, már az elején csak azt várná, mikor lesz vége, hogy hazamehessen és élhesse a saját "életét".

Mellesleg én is olyan ember vagyok aki utál buliba járni, feszélyezve érzem magam, nem is szeretem az alkoholt, tehát nem is járok diszkóba. Bár, nekem van párom és már idősebb is vagyok a féktelen bulizáshoz, nem is sajnálom, hogy ez kimaradt mert nem vagyok az a típus. Lehet,h barátnőd is ilyen. Nem pont szórakozóhelyen kell barátot szerezni.

Ahhoz, hogy párt találjon, azzal segíthetsz kicsit hozzá, hogy tanácsokat adsz neki sminkeléssel, öltözködéssel kapcsolatban. Ez az első lépés lehetne, megkapná a bókokat családtagoktól, ismerősöktől, kialakulna egy egészséges önbizalma, tuti, hogy találna udvarlót.

2012. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 amélia válasza:

második, nem igazán értem, miért csak a bulira hivatkozol, hogy oda ne vigye..én egy szóval sem írtam ezt, sőt egy csomó mást felsoroltam ezek helyett.

egy egyszerű séta a városban/ahol éltek, beülni vhova fagyizni, nevetgélni, máris jobb a kedve, és az egész csak egy órahossza, addig marad, amíg szeretne és addig se a gép elött ücsörög.

de azért gondolom csak kimozdul valahova, munka/suli..mert a milliárdosokon kívül nem hiszem, hogy sokan megengedhetnék maguknak, hogy egész nap csak a szobában gubbasszanak.

2012. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos csak amikor melóba megy akkor megy el otthonról. :( Sminkelni egyáltalán nem szokta magát, pedig már mondtam neki, hogy próbálja ki, ártani nem árt. 23 éves és még nem volt barátja, pontosan a fentebb felsoroltak miatt, olyan mintha egy gubóban élne


Köszönöm a tanácsokat! :)

2012. ápr. 9. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Azóta már megoldódott?
2012. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Merre lakik a barátnőd?
2012. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!