Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba, hogy nem...

Bennem van a hiba, hogy nem tudom sajnálni a csajt?

Figyelt kérdés

2 hónapja öngyilkos lett az egyik rokonomnak egy lány ismerőse, állítólag azért mert az expasija feltöltötte az internetre néhány házi videóját, és a linket szétküldte a csaj ismeretségi körében.


Szerintem a csaj hibája:


1) Miért videóztatta magát?


2) Miért jött össze egy ilyen taplóval?



2012. jún. 14. 19:17
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
98%

nem dolgod sajnálni őt, de:


valószínűleg mikor videóztatta magát meg összejött ezzel a barommal, még nem tudta, hogy milyen a pasi, kedvesnek, odafigyelőnek tűnt. Senki nem kezd kapcsolatot egy olyan emberrel, akiről tudja, hogy s.ggfej és így képes megalázni.

Én sajnálom a csajt, iszonyatos megaláztatást kellett kiállnia, nem mindenki viseli ezt el. Ha a családja, barátai kicsit odafigyeltek volna rá, vagy felléptek volna a pasi ellen, akkor megelőzhető lett volna az egész. Minden második pár csinál magáról videót, az, hogy az ő esetében kikerült a keze közül, nagyon kis részben az ő hibája.

A pasit meg fel kéne kötni, nem hiszem hogy ezt bárki megérdemli.

2012. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
38%

én nem sajnalom,vagy talán csak azert mert gyenge volt.

éw mi van az ex pasival?

2012. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
98%

mert biztos naiv volt és azt hitte, örökre tart a szerelem és nem 1 taplót szeret.

igen, benned van a hiba hogy nem tudod sajnálni, nincsenek érzéseid

biztos te is az egyik ismerős voltál aki nagy lelkesen mutogatta hogy "húde gááááááz, nézzétek csak osszátok"

felfordul a gyomrom az ilyen emberektől

egy agybeteg ismerősöm rólam is csinált videókat, bár az engedélyem nélkül (ahogy megyek, lehajolok, bekötni a cipőm stb). és összemixelt, photoshoppolt mindenféle undormány alakkal aztán kirakott

én aztán nem lettem öngyilkos, feljelentettem szépen, jól megszopta

de valaki érzékenyebben veszi ezt

remélem téged is kirak valaki

az összes ilyen szívtelent ki kéne rakni

2012. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
84%

Benned van a hiba.

Egyébként pedig mi közöd van ahhoz, hogy miért jött össze vele és miért videóztatta magát? Nem mindenki előrelátó. Hibát követett el, és ennek a következményeit akkorának gondolta, hogy úgy érezte, nem tud így tovább élni. Ez mindenképpen tragédia :-( , én csak sajnálni tudom, ha vkivel úgy kitol az Élet, hogy az öngyilkosságot találja az egyetlen megoldásnak.


És az olyanokat is sajnálom, amilyen Te vagy...

2012. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
A csajjal nem az élet tolt ki, ő tolt ki magával.
2012. jún. 14. 19:25
 6/46 anonim ***** válasza:
85%

Tudod te egy kicsit ...nem is tudom mit lehet rád írni.Nem vagy rendes..Az biztos hogy soha nem voltál még szerelmes,úgy igazán.

Bár én semmi pénzért nem készítenék sem videót sem képeket a szexuális életemről, de vannak akik szeretik az extrém dolgokat.

Azt,hogy csinált az exével ilyeneket az azért volt gondolom mert szerette és bízott benne. Nem a világnak szánta csak maguknak.

Hogy miért jött össze egy ilyennel?? Senki nem tudhatja előre,hogy egy szakítás mit vált ki a sértett félből. Szerintem nem is sejtette,hogy az exe erre képes.Mert szerette.

Így a kérdésedre a válasz..Igen,benned van a hiba, mert szívtelen vagy..Én sajnálom a csajt, mert senki nem érdemli meg hogy így megalázzák.

2012. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
91%
mert te még sosem követtél el hibát, ugye? :)
2012. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
43%
19:24-es vagyok... Hagyjuk, mert úgyse érted. :-S
2012. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
87%
Tudod kérdező, halottról vagy jót, vagy semmit. Gondolom a lány nem volt jós, nem tudta előre, mi fog vele történni... Érzéketlen vagy, már ne is haragudj!
2012. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy a linket azóta leszedték. :P
2012. jún. 14. 19:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!