Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom sóher? Vagy bennem...

Kittyke12 kérdése:

A párom sóher? Vagy bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve vagyunk együtt. A párom külföldön él, ismerősök által ismertem meg. Nagyon szeretem őt, úgy érzem ő is engem. Viszont sok minden zavar a kapcsolatban, amit már nehezen viselek. A párom gyakran megkér engem, hogy utazzam ki hozzá, viszont nekem ebben anyagilag nem segit.

Jelenleg nincs munkám, nem találok. Félretett pénzem volt, ami az utazások miatt elfogyott. Párszor már voltam nála, általában 1hónapot töltöttem kint, ismerősöknél éltünk. Nem kellett fizetnünk semmire.. Ez ment pár alkalommal, és végül úgy éreztem és éreztették velem, hogy ha a szállásért nem is kell fizetnünk. Az ételt vegyük meg magunknak.. A párom ezzel nem törödött, és az én félretett pénzemből vásároltam mindig és hagyta. :(

Ez nekem nagyon rosszul esett. Nem ehhez vagyok szokva, hogy egy férfi aki jól keres van megtakaritott pénze hagyja hogy én fizessek bármit is amikor tudja, hogy nekem nincs. Sokszor megtetszettek nekem filléres dolgok, de inkább nem költöttem rá, hogy maradjon ha valamire kell fizetni. Sokszor kifizetette velem a felét sok mindennek. Anyagias lennék? Én 20éves vagyok, ő pár évvel idősebb nálam. Amikor jöttem haza, tudta hogy nem maradt pénzem.. nem kérdezte meg mi lesz velem, vagy hogy szükségem van-e valamire. :( De persze sok mindent felsorolt neki mire lenne szüksége..De nem gondol bele, hogy miből vegyem meg neki. Én meg szégyenlem, hogy nem tudom megvenni.. :( Mióta vele vagyok, nem tudok magamra költeni. Azt mondja nem is szükséges, van elég ruhám meg mindenem... Szerintem ez nem igy van.. Mit tegyek? Az ilyen férfi szerethet engem? Vagy miért ilyen? :(


2012. márc. 6. 20:57
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
84%
Igen szerethet, csak egyszerűen tényleg sóher. Állj a talpadra, mondd meg neki, hogy nincs erre és erre pénzed, mert nem dolgozol és most már szeretnéd az ő pénztárcáját is látni. De azon is gondolkodj el, hogy ezt a későbbiekben bírni fogod e, mert nem fog változni.
2012. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
90%

Én gyorsan szakítanék vele,és menekülnék amilyen gyorsan csak lehet.

Tapasztalatból mondom,hogy később ha komoly lesz a kapcsolat akkor is ilyen lesz.Ha házasok lesztek akkor is ilyen lesz.HA eleged lesz ,és elválsz tőle,akkor megfogod kapni azt is,hogy neked semmid nincs,mindent ő keresett meg,és simán szemrebbenés nélkül elzavar a sóhivatalba.MENEKÜLJ!!

2012. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Te utazz, te adsz, te vigyél, te fizess. Mindig eszembe jut valami a kérdések olvastán. A tiedről a következő vicc jutott eszembe." Két amerikai rendőr beszélget. Mondja egyikük, hogy nagyon jó hely lehet az a Budapest. Bemégy egy jó helyre, eszel, iszol, d.gsz, és az egészért csak 300 dollárt fizetsz. Kérdi a másik: Próbáltad? Mire az első. Én nem, de a húgom igen."
2012. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem tudom mit szeretek benne.

A legdurvább az egészben az, amikor naponta rengeteg sms-t irt.. mert neki nem kerül annyiba..én meg válaszoljak persze, hogy valahogy beszéljünk.. :( Rengeteg pénzem elmegy telefontöltésre heti 10ezer kb.. :(

Soha nem mondta hogy feltölti nekem.

Amikor nála voltam, nem csomagoltam sok ruhát, 2hétnek indult..de 6hét lett belőle.. és 1nadrágot vittem, a többi szoknya volt. Elszakadt a nadrágom.. és mondtam neki..de nem vett nekem :( Mindig olyan ajándékokat vesz ami nekem biztosan nem tetszik, sokszor ugy gondolom direkt csinálja. erre a 6hétre kb 130ezer ft-om ment el..

Még én fizetek azért hogy vele legyek.

Kijelentette, hogy minden fele-fele..

Én mondtam neki, hogy csak nálam nem!!! Ha ő hiv meg ő fizet, ha én hivom meg én.. Volt olyan szitu, hogy mekibe indultunk és amikor megtudta hogy a 6éves unokaöcsim is velünk jön kijelentette hogy akkor lőttek a mekinek.. :S

Mondom ne aggódj, kifizetem a részét!!! Nem volt apróm és 5ezret adtam neki.. közben a hármunk kajája került annyiba..mégsem adott vissza semmit.. :( Nagyon fáj :(:(

Nem tudom elhinni hogy szerethet

2012. márc. 6. 21:18
 5/49 anonim ***** válasza:
93%
Addig menekülj amíg lehet! Gyorsan hagyd ott!
2012. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
95%
Itt nem az a fő gond, hogy sóher, hanem az, hogy kihasznál. Menekülj!!! 20/L
2012. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
De szeretem :( Amikor próbáltam neki elmondani, hogy ez igy nem jó..keveset nyújt nekem.. Azt mondta hogy menjek vissza az exekhez.. :S mert szerinte ha valaki vesz vmit a barátnőjének úgy hogy nincs semmilyen alkalom akkor az a nő kihasználja..
2012. márc. 6. 21:23
 8/49 anonim ***** válasza:
95%

Tuti hogy nem szeret, csak a pénzed kell neki! Ennyire egy nő ne alázkodjon meg.

Fiatal vagy, találsz sokkal jobbat és a közeledben is. Sőt olyat aki a tenyerén hordoz.Az én párom soha nem engedte hogy én fizessek bárhol bármit amikor jártunk, azóta együtt élünk van gyerkőc is, de így is az ő pénzéből élünk ami nekem van az a takarékba megy.

2012. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
82%

8-as vagyok.

Mit szeretsz benne??

2012. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
89%
Bunkóság,ha egy nő fizet egy pasinak mindent.Ez nem esik le neki?Egy tapló.Szerintem mondd meg neki,hogy szégyellje magát,ha fontosabb neki a pénze,mint te.
2012. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!