Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Menjek szórakozni vagy ne?...

Menjek szórakozni vagy ne? Ajjj nagy bajban vagyok.

Figyelt kérdés
Na szóval 15 éves lány vagyok,1 éve vagyok a barátommal együtt és hát 1x voltam eddig még discoba,és most hívtak b.nőim hogy mennyek már el lesz ilyen éjszakai starnd féleség lehet fürdeni táncolni meg ilyesmi,de hát az a gáz hogy úszni meg nemtudok,és anya,is meg a barátom is nagyon féltenek.:( És nem tudom mit tegyek ti mit csináltátok?? elmennétek..? az a baj manapság annyi a baleset.:(
2012. jún. 15. 12:15
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Menj a barátoddal! Úszni ilyenkor nem lényeg. Majd táncolsz.
2012. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod..Miss Szótárgép!
2012. jún. 15. 12:20
 3/39 A kérdező kommentje:
De ő nem akar jönni nincs pénze rá :(.
2012. jún. 15. 12:20
 4/39 anonim ***** válasza:
61%
15 évesen ráérsz még bulizni meg pasizni!
2012. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Pont éjszaka akarsz strandra menni, mikor úszni sem tudsz?

Nappal is vannak veszélyei, de akkor legalább valaki észreveszi, hogy eltűntél. Nemhogy megtanulnál úszni.

2012. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
84%
Úristen, micsoda problémák!! Tényleg tanulj meg helyesen írni. Akár egy óvods, nem 15 éves.
2012. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Ha nem rögtön két méter mély a víz, akkor nyugodtan belemehetsz, amíg leér a lábad.

Vagy pedig ne menj, hanem abból a pénzből, amit oda szánsz tölts el a barátoddal egy napot.

2012. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
De az a gáz hogy a legjobb barátnőm már megvette e jegyét..és most hagyjam őt magára??? :( ajj nemtudom mi legyen.
2012. jún. 15. 12:23
 9/39 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák .....mit nyavalyogsz ???? elmondanám neked ,h szerintem ez nagy valószínűséggel az aquaworld- be lesz és ott nem nagyon van mély víz... ne menj abba a medencébe ez a megoldás.... a másik meg, h mit gondoltál ??úszva táncolnak az emberek vagy mi ????
2012. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Ne igyál egy korty alkoholt se! A vízbe addig menj be amíg biztosan leér a lábad, és ha lehet akkor inkább a szárazon legyetek sok ember között. Akkor nem eshet nagy bajod.
2012. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!