Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan lányról aki szokott inni?

Figyelt kérdés
Tehát nyilván beáll, de nem olyan durván, hogy összehányja magát.
2012. jún. 16. 05:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak a nahgulat kedvéért ritkán, buliban, akkor semmi gáz, de rendszeresen részegre, na az nagyon szánalmas! Valahogy a mai fiatal lányok azt hiszik ez a menő, vagy nem is tudom, de nagyon nem helyénvaló, hogy tizen éves lányok rendszeresen aloholizálnak! Ezen el kéne gondolkodniuk, hová vezet ez az út?!
2012. jún. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Az a véleményem, hogy mire észbe kap, már nem tud különbséget tenni a bulizás és az ivás között, alkohol nélkül soha nem fog tudni szórakozni.

Meg azt, hogy ha rendszeresen piál, akkor jó úton jár, hogy alkoholista legyen...ha még nem az.

Az alkohollal bulizás lényege, hogy "lehullanak a gátlások, sokkal felszabadultabban tud szórakozni", magyarán részegen elég sokan megdöngetik, akik józanon nem tudták.


Szóval nem épp pozitív a véleményem.

És nem azért, mert lány, hanem mert rendszeresen...


A rendszeresen lerészegedő pasikról is pont ugyanezt gondolom.

2012. jún. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk engem úgy sem tudnak megdöngetni.

De én sem úgy értettem, hogy állandóan, csak néha amikor már kivagyok, vagy szükségem van rá.

2012. jún. 16. 08:13
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg általában úgy szoktam, hogy elmegyek egy haverhoz, tehát buliban még sosem..
2012. jún. 16. 08:16
 5/11 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Mindenkinek vannak állomásai!19-20 évesen napi rendszerességgel ittam és nem kicsit,hanem míg el nem értem a zokni állapotot!


Míg az elmúlt,nagyjából 15 évben,évente 3,4 alkalommal iszom,akkor is csak minőségi fehér bort,vagy szuper házi pálinkát!


Szóval semmi gond nincsen veled,arra figyelj,hogy ne megoldásként válaszd!

2012. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia,

szűk baráti körben, ha megbízható a társaság, akkor néha belefér. Persze ha túl fiatal vagy az alkoholhiz, akkor csak ritkán. Meg arra is figyelj oda, hogy ilyenkor ne mászkálj éjszaka egyedül. Nálam is szokott lenni ilyen baráti iszogatás, de olyankor csak másnap megy el a lány.

2012. jún. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tény, hogy nem vagyok még huszonéves sem, nem is szoktam sokszor.

Mondjuk én mindig egyedül mászkálok, de ezt már megszoktam.

2012. jún. 16. 10:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem baj az, ha nem issza magát teljesen KO-ra.

Egy kisebb mennyiség belefér.

2012. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

KO-ra sosem szoktam, de egy kis furcsa járás belefér még?

De nem durván.

2012. jún. 16. 11:57
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"A rendszeresen lerészegedő pasikról is pont ugyanezt gondolom."

Hmm. Azokat is megdöngetik?.....:)

2012. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!