Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rendkivül kínos helyzetben...

Rendkivül kínos helyzetben vagyok. Nagyon kilátástalan, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Pici koromtól fogva tudom ,hogy valami nincsen rendben nálam..nagyon nincs. A helyzet az hogy biszexuális vagyok, lány. Ez már alapjába véve egy kegyetlen dolog , a hab a tortára az hogy szerelmes lettem ezelőtt 2 éve egy keresztény lányba... Hit gyülibe jár ha számít ez valamit. Engem is kereszténynek neveltek, mi reformátusok vagyunk, de ezt sose tudtam elnyomni magamban akármennyire is hiszek Istenben és rendszerességgel veszek részt Istentiszteleten. Mi segíthet rajtam? Nem tudok elszakadni. Nem vagyok rossz ember, sokan szeretnek engem,segítőkész vagyok és jó barát, de emiatt még is egy szemétnek érzem magamat. Mit tehetnék?


igaz csak 18 vagyok, de szeritem ha már 2 éve szüntelenül megy ez akkor az már valami komoly dolog lehet... ő 17 éves.


Ha rá gondolok is akkor is elfog a rossz érzés mert tudom hogy ezt nem lehetne...:(


2012. jún. 18. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy sexuálisan vonzódsz a lányokhoz? Nem lehet hogy csak nagyon kedveled, szereted az illetőt?

El tudnád képzelni a valóságban, hogy csókolózol vele és egyebek... Ha élőben ott álsz vele, érzel vágyat közösülésre?

2012. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen sajnos érzek vágyat a csókra és mindenre. De tudom hogy nem szabadna ilyet:S
2012. jún. 18. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:

"Pici koromtól fogva tudom ,hogy valami nincsen rendben nálam"

Ezt hogyan kell érteni? Már 8 évesen a lányokhoz vonzódtál?

Fiúba voltál már szerelmes?

2012. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát úgy kell érteni hogy amikor mentek a sorozatok akkor mnden kis bnőm a pasikat beszélgette kifele a belőle hogy milyen jók stb ..tetszett nekem is mert irtam hogy biszex vagyok de inkább a nők iránt éreztem azt amit ők a férfiak iránt.Tudtam akkor is hogy nm normális. először lánynak 13 évesen mondtam h szeretem, úgyh sajna nem csak fellángolás volt. 16 évesen voltam fiúba szerelmes de ő csúnyán átvert, aztán a másikkkal nem jött össze és ekkor láttam meg ezt a lányt a buszon..azóta elkapott a gépszíj...
2012. jún. 18. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:

A hit, és az identitás nem zárja ki egymást!! Isten szeretete végtelen, és egyformán belefér minden ember! Én is végigmentem ugyanezen, ezért nem csak úgy a levegőbe beszélek. Nap, mint nap tapasztalom Isten szeretetét! Ha gondolod, írj privit, és beszélgessünk róla.

Üdv: 32/L (hívő bi, aki szintén keresztény nőt szeretek már közel egy éve :))

2012. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
húha, hát ha ti együtt lennétek, akkor tutira az nazinagy erőt adnál nekem..
2012. jún. 18. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:

"Hit gyülibe jár, ha ez számít valamit"


Számít. Mégpedig azt jelenti, hogy felejtsd el.

2012. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!