Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyit találkoztok a...

Lányok! Mennyit találkoztok a barátnőtökkel nyáron?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 19:28
 1/2 anonim válasza:

A legjobb barátnőimmel? elmegyünk együtt balcsira egy pár napra, egyszer-kétszer mozizunk együtt, meg egymásnál alszunk majd. Minél többször próbálunk majd, főleg mert az egyik barátnőm sulit vált.

16/L

2012. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én most nem sokat fogok, leszámítva, amikor több barátommal/barátnőmmel együtt megyek dolgozni 10 napra, mert akkor napi 24 órában együtt leszünk.

De a legtöbben egyébként is dolgoznak, vagy elutaznak valahova a nyárra. Én sajnos egyéb okokból kifolyólag nem tudok elmenni dolgozni folyamatosan, illetve vannak dolgok, amik miatt nem is találok nekem megfelelő munkát, szóval én punnyadok itthon, de így, hogy melóm nem lesz a nyár végéig, így pénzem sem, kiesik az a pénz is, amit az egyetem alatt kapok, mert az nyáron nem jár, szóval nyaralás sem lesz, szóval közös utazás is kilőve.

Maximum néha strand, ha épp ráér valaki.

2012. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!