Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti minden nap találkoztok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti minden nap találkoztok a barátotokkal/barátnőtökkel? Nagy ügyet csinál belőle a barátnőtök, ha egy-két nap nem találkoztok egy héten?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem minden nap, de azért 2 naponta ha ráérünk mindketten azért elvárom. ugyanis elvileg szeretjük egymást és együtt akarjuk tölteni az időnket.

Ha azt mondaná hogy ne találkozzunk mert és itt egy jó indok van azt megértem még de azt pl utálom ha hülye kifogásokat talál ki vagy bunkózik csak mert nem mondja ki hogy egész nap játszani akar vagy valami

2012. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hál istennek... Én is meg barátom is olyanok vagyunk, hogy kell egy kis nyugi egyedül is, vagy másokkal. Régen ebből nekem pl sok problémám volt, hogy exem visítva hisztizett, ha egy héten csak 6x találkoztunk, mert biztos nem szeretem, és írásos bizonyítékot kellett szereznem az atyaúristentől, hogy miért nem érek rá...

Most ha valaki azt mondja, nincs kedvem most semmihez, akkor a másik vállat von, hogy okés. Amúgy kb heti 3-4x találkozunk, együtt alszunk, ilyesmik, ha több dolgunk van, akkor ritkábban, vagy csak együtt alszunk.


21L

2012. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

húú, 1-es, ez tök igaz, sok pasi ilyen, h kifogásokat talál, pedig csak egész nap játszani akar :D:D

mi amúgy minden nap találkozunk ugyanis együtt élünk :D

2012. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
hát mivel ő pesten tanul én meg 200 km-re tőle ezért nem, de nyáron normál esetben minden nap olyan du. 1 től 10-11 ig. De mivel szeretjük egymást ezért minden egyes eltöltött perc tökéletes :D
2012. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!