Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Irigység, gonoszság, vagy...

Irigység, gonoszság, vagy minek neveznéd?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátnőm (legalábbis akkoriban még azt hittem), aztán fiúügyek miatt elváltak útjaink.

Amikor barátom lett, ő sértve érezte magát, amiért nem tudtam minden nap vele lógni. De azért igyekeztem minél többet vele lenni, hogy ne érezze magát elhanyagolva. Aztán neki is lett barátja és onnantól kezdve én teljes mértékben el voltam felejtve.

Nagyon bosszantott, főleg, hogy korábban ő piszkált amiért állítólag keveset foglalkoztam vele.


Na és a kérdésem: nagyon nagy gonoszságnak számít, ha valamilyen szinten örülnék neki, ha szakítanának? Vagy ez mi? Irigység? Tényleg nem tudom hova tenni magamban, más helyzetekben nem szoktam ilyen lenni.


Ennek az egésznek már jó pár éve. Normális, hogy még mindig foglalkoztat?


2012. jún. 20. 01:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A leírt dolog a káröröm lenne.


Az pedig nem normális, hogy évek óta foglalkoztat, ezen már túl kellett volna lépned.

2012. jún. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt en unalomnak neveznem. Jodolgodban mar nem tudod min keseregj. Es en irigyellek ezert.
2012. jún. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinem is unalom ill normális :D
2012. jún. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"a leszebb öröm, a káröröm!"
2012. jún. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem normális, hogy még mindig foglalkoztat. Én az irigység és a káröröm-vágyának fogom fel, amit leírtál. Hagyd a francba, bármennyire is jó barátnődnek hitted, nem volt az, mert ha az lett volna, ő sem lett volna ilyen sértődött, mert pasid van, és te sem, hogy neki van.
2012. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!