Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki mikortól engedi gyerekének...

Ki mikortól engedi gyerekének a sminket a suliban?

Figyelt kérdés
A lányom most volt ötödikes (11-12/L). Igaz hogy most vége a sulinak de egyik nap úgy jött haza hogy ki volt festve a körme és a szeme. Nem nagyon akarom megengedni - megszokja a nyáron és így akar majd suliba menni. Szerintem még NAGYON kicsik hozzá de sajna az osztályba többen festik már magukat. Azt mondja szép akar lenni.

2012. jún. 20. 15:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a sok esgítő hozzászólást. Jó ennyiféle szempontból megnézni a dolgokat. A lányom vörös hajú és nagyon világos bőrű- kékes szemű. Tehát igazából nem is tudom mi az ami jól fog állni neki - de ha kikeni magát az biztosan nagyon fog látszani. Mondtam Neki , hogy a suliba nem lehet így elmenni - úgy láttam nem okozott Nála ez lelki törést - "Jó anyu:" -és el volt intézve. De az utolsó hozzászólásból okulva nem szeretném ha emiatt lenne kisebbségi komplexusa. Bár szerintem ez attól függetlenül is meg lehet az emberben. Nekem engedtek mindent (igaz tudtam mi a határ -a suliban mit lehet és mit nem --- és mégse éreztem magam menőnek" A mai napig tele vagyok koplexusokkal 40/L.

Úgy érzem a lányom is vívódik. Van egy pár igazán jó cucca (turkálós) és a suliba azt nem veszi fel. Nem akar ott menőzni.

2012. jún. 21. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!