Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálsz te és a családod/...

Mit csinálsz te és a családod/baráti társaságod ezen a forró júniusi napon?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 18:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
kolesz, ketten döglünk a szobában, én próbálkozok némi tanulással keddi vizsgára nem túl sok sikerrel, és várjuk, hogy este hűvösebb legyen, és végre ne csak a meleg jöjjön be, ha kinyitjuk az ablakot... jut eszembe, van egy hideg sür a hűtőben :D
2012. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Jó neked, te legalább nem egyedül vagy. Nekem az összes ismerősöm el van tűnve, egyedül meg nem szívesen mennék ki ebbe a melegbe....

Sok sikert a vizsgához! Megkínálsz sörrel? :)

2012. jún. 20. 18:30
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én végre élvezem a megérdemelt szabadságomat, inkább most 2 napig itthon döglök. Pénteken már bulizni fogunk ha minden igaz, de maximum este 9 után mert melegbe a haverokkal ki nem mozdulunk otthonról. Nincs nálunk strand csak egy tó de oda meg nem mehetek le mert valamiért allergiás vagyok a tavi vízre mindig kiütéseim lesznek főleg meg most állítólag valami járvány is van ott és minden 2. ismerősöm aki már volt ott hányásos, hasmenéses vírussal szenved. Ez van, nincs mit tenni.
2012. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tanulok a vizsgámra,sálálálálá!
2012. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Most szereltem össze az állóventilátort. Most már jobb. Nekem söröm nincs, csak saját készítésű hideg zöld teám. Az nem jó? Mert még tele a kancsó... Ja és még 73 tétel vigyorog rám. Római jog szigorlat
2012. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Bárcsak nálunk is lenne egy tó! :(

Sok sikert a vizsgázóknak! :) A tea is jó, csak jóóóó hideg legyen! :)

2012. jún. 20. 18:35
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsére már vége van a vizsgaidőszaknak, de azóta sem sikerült kipihenni magam, mert eddig minden napra jutott valami, és ez nem fog egyhamar változni. Hétfő óta el akarok jutni délelőtt úszni (nem kimondottan strandolni, hanem tényleg úszni), de csak nem akar összejönni.

Ma speciel vezetni voltam, meg bevásároltam előtte, aztán jöhettem haza, most meg várom a főbérlőmet, hogy odaadhassam neki a lakbért.

2012. jún. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó hideg, eddig hűtőben volt. Tettem bele citromot is és ..... már nálad is van! Egészségedre :D
2012. jún. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Remélem hamar eljutsz úszni. :)


Köszi a teát, nagyon finom! :D

2012. jún. 20. 18:40
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom érettségizett, én izgultam érte és a barátaiért, dolgoztam, aztán csináltuk neki az ünnepi menüt, mire hazaér:)

42/F

2012. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!