Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy vágjak vissza a haveromnak?

Hogy vágjak vissza a haveromnak?

Figyelt kérdés

Apámat tavaly műtötték mert rákos volt de már jól van. Most a barátnőmnél is lakok meg itthon is de a barátnőmnél többet vagyok. Tegnap is ott voltam és felhívott az egyik fäszfej haverom, hogy apámat be kellett vinni a kórházba mert nagyon beteg lett meg ott lökte a szöveget. Gáz volt de sírva hívtam fel az éjszaka közepén anyámat és kérdeztem tőle, ő meg mondta h nincs semmi baja, lent alszik a nappaliban. Utána felhívtam a haveromat és elküldtem az anyjába. Vissza akarok vágni.

21/F


2012. jún. 21. 11:35
 1/9 anonim válasza:
89%

Nagyon csúnya dolog volt, amit tett a haverod, bár az ilyet nem is lehet havernak nevezni...

Én nem vágnék neki vissza, inkább messziről elkerülném. Nem normális az ilyen...

2012. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Egy paraszt.

Letiltanám a tőle bejövő hívásokat. .És kerülném. Minek neked az ilyen társaság. A bosszú bosszút szül, felesleges.

2012. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amikor kisebbek voltunk mindig összegyűltünk 5-10-en és szivattunk másokat de úgy h a kiválasztott is nevetett utána. Lehet h megint azt akarta de ez qvára nem vicces.
2012. jún. 21. 11:43
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Én biztos, hogy személyesen is eléggé elküldeném a pi.sába és kifejteném a véleményem az egész dologról, valószínűleg nagy vehemenciával, de nem vágnék vissza neki....
2012. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
59%

A barátod veszélyes elmebeteg. Vicc nélkül. Veszélyes őrült.

Ne vágj vissza, tudd a karma helyetted olyan pofont adni, hogy csak pislog majd. Micsoda sza.rházi alak... hagyd a francba.

2012. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

1: Elküldeném a ferde f*xba!


2: felraknám vmi melegtárskeresö oldalra a számát! vagy feladnák a számára egy ingyenes hirdetést hogy pl szopos malacok olcson eladók!


ne agodj a 30ik hivásnál már a töke tele lesz!

2012. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Azaz a hirdetést az ö számával ad fel! :D
2012. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Madarat tolláról, embert barátjáról. Válogasd meg a "barátaidat".
2012. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Hát, szerintem, ha jó barátod, emiatt ne szakítsd meg vele a kapcsolatot. Hívd meg egy sörre hozzátok, és magyarázd el neki, miért gáz, amit csinált.

Ha megérti, nagyon fogja bánni, bocsánatot kér, és megmarad egy jó barát. Az életben nem fog eszébe jutni többet.


Ha annyira buta, hogy nem érti meg, akkor marad a szopós malac hirdetés :D

2012. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!