Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek tetszik a Katinka név?

Nektek tetszik a Katinka név?

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon. Énektanáromat hívták így, akit imádtunk.
2012. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Én Katalin vagyok, de ha így szólítanak, mindig az a dagadt Romanticos csaj jut az eszembe (aki mondjuk már lefogyott azóta) és arra gyanakszom, hogy azért teszik, mert én is dagadt vagyok. De egyébként tetszik.
2012. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Engem is Katinkának hívnak,és hiába hívták így Jókai Mór hősnőjét,én nem vok elragadtatva ezzel a névvel.Szívesebben lennék Kicső vagy Csenge.
2012. jún. 21. 16:44
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2012. jún. 21. 16:56
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Najó:) Tanárnak becézve így tényleg jól hangzik, hogy Katinka néni, de inkább Katalinnak vagy Katának anyakönyveztetnék valakit:D Katinkának semmiképp:P Becenévnek is sokkal jobb a Kata szerintem, de nekem végülis tökmindegy, mert én nem vagyok egyik sem, de ha lehet, inkább ne Katinka legyen valaki, hanem Kata:) Igazából a Katinka nekem nem tetszik, de mondom, nekem mindegy:D :D
2012. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak azért lettem Katinka,mert már volt Katalin a családba,és a szüleim szerint az ritkább és magyar változat.
2012. jún. 21. 17:55
 7/11 A kérdező kommentje:
A becenevem Tinka...ugye milyen hülyén hangzik?
2012. jún. 21. 17:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik - becenévként sem, bár én is ismerek egy lányt, akinek így van anyakönyvezve a neve, hogy Katinka.


Nálunk is van a családban Katalin, pl. anyu és dédi is. Anyut Katicának vagy Katókának szokták hívni, na, azt utálja legjobban.

2012. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a Katinka név.
2012. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kriszti8 válasza:
31%
nekem sem tetszik túlzottan:DDha kivennénk belőle az N betűt akkor jobb lenne.(de még mindig nem az igazixd)egy 18-20 éves lány jut róla eszembe akit még mindig gyereknek tekintenek és 2 copfba horgya a haját.rózsaszín szoknyába jár és úgy viselkedik mint egy 6 éves.azért ez jut róla eszembe mert becézett alak és a kislányokat szokták becézni.én a Kata nevet se bírom nemhogy a Katinkát.de légy büszke a nevedre mert a szüleid választották és az ő ízlésüket tükrözi a Katinka:))akinek nem tetszik arra ne figyelj...ízlések és pofonok(nincs Katinak nevű ismerősöm)
2012. júl. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!