Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pestiek! Szerettek ott lakni?...

Pestiek! Szerettek ott lakni? Vidékiek! Szerettek vidéken lakni?

Figyelt kérdés

Én vidéki vagyok de minden vágyam Budapesten lakni:) ti hogy vagytok ezzel??

16/L


2009. júl. 6. 17:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én fiatalabb koromban mindig Pesten akartam élni, de mára el nem hagynám a városomat! Viszont falun nem tudnék élni, mert kell az a tudat, hogy van a közelben kórház, olyan üzlet, ami nem zár be délután 5-kor, stb...

22/L

2009. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
mindenhol jó, de legjobb otthon..:D
2009. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is vidéki vagyok:)tettszik Pest meg minden,de az a sok ember,zaj meg minden...nem tudom meg tudnám-e szokni!!

A testvérem Pesten lakik,de gyűlöli!

Kénytelen ott lakni,mert ott az állása,meg minden!

2009. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%

Én vidéki vagyok, és sohasem akartam Pesten lakni, mert zsúfolt, hangos és büdös. Én el vagyok egy kis falucskában, ahol csend van, friss levegő, kevés autó és virágillat, és mindehhez közel lakom egy nagyobb városhoz, úgyhogy semmi pénzért el nem mennék innen:)

L/15

2009. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Én pesten lakok és szeretek itt lakni azért mert közel vannak a boltok meg midnen. Viszont azért nem szeretek itt lakni mert túl nagy a nyüzsi meg sok a szmog!
2009. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
88%

én vidéken lakok,de útálok itt élni.(10 éve költöztünk vidékre,azelőtt Pesten laktunk.)

Egyrészt mert semmi sincs a közelben,másrészt itt az emberek annyira idióták...minket évekig csak bevándorlókként hívtak(egy kis fogalomzavar :)Ráadásul a vidékiek annyira különbnek hiszik magukat,felsőbbrendűnek(vagyis ahol én élek,ott ez a jellemző viselkedés a pestiekkel szemben),mert ők tudják,hogy a tyúk nem zacskóban születik...

Tehát:én útálok vidéken élni,visszavágyom Pestre.

18/l

2009. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Én pesti vagyok, de nem szeretek itt lakni, szívesebben élnék egy kisvárosban. A falut azért nem bírnám ki :)
2009. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%

Én egy alföldi kisvárosban(nagy falu) élek, ahol a nagy nyugi és más semmi..


Szeretnék inkább egy balatoni kisvárosban vagy a fővároshoz közel valami szép helyen.

De nem újgazdagék alvóvárosában.


Inkább maradok itt..

2009. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Én Budán lakom és imádom, soha nem akarnék máshol lakni :)

20/F

2009. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Budán lakok és is, szeretem, minden közel, király :)

Ennél csak nagyobb városba költöznék :D

16F

2009. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!