Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kamaszok vannak netes barátaitok?

Kamaszok vannak netes barátaitok?

Figyelt kérdés

Sziasztk.

Vannak netes barátaitok? Milyen gyakran beszéltek vele/velük? Egyidősek veletek? Fiúk vagy lányok? Találkoztatok már velük? Szüleitek tudják, hogy neten is barátkoztok?



2012. jún. 17. 20:09
 1/9 anonim válasza:
Nekem volt már egy jó pár, egy van még akivel azóta is tartom a kapcsolatot. Pár naponta beszélünk egymással, 2 vagy 3 évvel idősebb nálam. Nem találkoztam vele, mert külföldön lakik. Szüleim is tudják.
2012. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vannak. A közös hobbik végett ismerkedtünk meg (asztali és élő szerepjátékok + stratégiai online játékok pl Travian), néhányukkal évek óta tartom a kapcsolatot. Többségük középkorú, vagy fiatal felnőtt, de akadnak korombeliek is (néhányan). Nemüket illetően zömmel ffiak, nő elvétve akad köztük... de ez az elfoglaltság jellegéből adódik.

Volt akikkel személyes találkozót is tartottunk, az ország egész területéről eljöttek, nagyon jól sikerült, idén megismételjük - illetve akik közelebb laknak, azokkal szoktunk héba-hóba találkozni egy-egy nap erejéig. Klubba us járok rendszeresen és a "hétköznapi" baráti társaságomban is akadnak még szerepjátékosok, akikkel rendszeresen játszunk valamit.

A szüleimnek nem sok beleszólásuk van a dolgaimba. Én betartom az általuk fontosnak vélt szabályokat és cserébe nem próbálnak túlságosan korlátozni. Szerencsére elég értelmesek és belátják, hogy nem "szektás" vagyok, hanem csak RPG-zek :) Igazából az irányultságom már évek óta egyértelmű, volt idejük megszokni a hobbijaimat és nagyjából el is fogadták/fogadtak így. A nees ismerőseim meg normális emberek, zömében értelmiségiek pl tanárok meg mérnökök stb, leinformálhatóak és mivel amúgy sem adok okot, hogy a szüleim megbízhatatlannak tartsanak, hát tudják, hogy ha mondok valamit akkor az úgy van.

De pl az angol nyelvet emiatt a játékok miatt kezdtem le komolyabban tanulni és 15 évesen felsőfokúztam is belőle - szal valamilyen szinten még kézzelfogható hasznát is látják. Na meg úgy vannak vele, hogy inkább öltözzek be kelta harcosnak és 25 másik ilyen hülyével verekedjek polifoam fegyverekkel, mint sziupzzak/piáljak elbújva a parkban mint az osztálytársaim zöme... Nekik elég a tudat, hogy jól érzem magam anélkül, hogy félteniük kellene.

De teszem azt, ha valami gázos, lenyomozhatatlan ismerősökkel próbálnék gyanús ügyleteket megbuherálni, vagy megbízhatatlan lennék, akkor nem így állnának a dolgaimhoz.

2012. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Igen,vannak.

A szüleim is tudnak róla.

Többségük lány,de akad pár fiú is.Néhányukkal napi szinten,másokkal hetente,havonta beszélek.

És találkoztam is már velük,nem mindegyikkel,de néhánnyal.

14/L

2012. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Igen,van egy csaj,akivel nagyon jò a viszonyunk szerintem.<3 :-D

1 èvvel idősebb nàlam egyébkènt.

16,5/L

2012. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vannak, most főleg olyanokat említek meg, akikkel már vagy találkoztam vagy fogok: Főleg mltiplayer játékokból ismerem őket, hasonló érdeklődési körünk van, és sokszor játszunk neten együtt, dumálunk is közbe Skype-on. Valószínűleg LAN-partykon fogok velük találkozni.


Meg van 2 Amerikai ember, velük csak chatelek, tulajdonképp csak angol gyakorlása miatt, de élvezem, jófejek.:D

(Mind 1-2 évvel idősebb nálam, és mind fiú, kivétel az egyik Amcsi, az csaj.)


14/F

2012. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, van pár, egy lány, és pár pasi, mindannyian idősebbek nálam. Anyum párról tud, nincs ezzel baj, nem ellenzi, meg semmi. Néhánnyal találkoztam is...

16/L

2012. jún. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Igen vannak. 2 fiú, még egyikőjükkel sem találkoztam pedig az egyikkel egy városban is lakunk(ő idősebb nálam pár évvel). A másik pedig a barátom egyik haverja, akivel a nyáron találkozni is fogunk (egyidős velem):) Sztem a barátom haverjáról tud viszont a másikat nem tudom hogy megemlítettem-e :D

van amikor szinte naponta beszélünk, de van hogy csak havonta.

jah és most jut eszembe, hogy nemrég voltam külföldön és ott megismertem egy fiút (aki egyébként magyar és egyidős velem), na vele szoktam még beszélgetni hébe-hóba.

15/L

2012. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pat27 válasza:

VAn gyakran beszélek vele egyidősek vagyunk fiuk is lányok is sokat találkoztam velük szüleim is tudják.


mellesteg egyikőjüket (toth70)-t itt ismertem meg


13/F

2012. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van
2022. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!