Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lehet rólam a véleménye?

Mi lehet rólam a véleménye?

Figyelt kérdés
Buliban voltam ahol nagyon megtetszett egy fiú és azt hiszem neki is bejövök. Én már amikor neki haza kellett mennie is "jó hangulatban" voltam. Aztán amikor elment teljesen beálltam és a haverjai láttak egy sráccal smárolni. Szerintetek most mit gondol rólam? Lehet még belőle valami?

2012. jún. 24. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolja, hogy ribi vagy. Lehet még belőle valami, ez tőle függ. Lehet, hogy ezek után csak egy menetre kellesz, most legalább tudja, hogy könnyen kapható vagy.
2012. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Nyugalom. Azt gondolja rólad, hogy csókolóztál egy másik sráccal. Ennyi történt. Első: mi az, hogy "ribi"? Ha egy kamasz lány csókolózik valakivel, az már könnyen "kapható"?!

Ezek, egyébként, suta kis figyelem-felhívó trükkök: ez a csók is annak a másik fiúnak szólt valójában..fordított esetben bármelyik srác is megteszi, hogy "villogjon" a kiválasztott irányába - és akkor, őt minek is tiszteljük?!

Ártatlan tini-dolgok még ezek - hogy lehet róluk ilyen szavakkal "kinyilatkoztatni"?


Ezek után: lehet, hogy most féltékennyé tetted a választott "alanyt"..de az is lehet, hogy lemond a dologról, mert elkötelezettnek gondol. Kétesélyes.

2012. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy ő egy kamasz lány? :D :D

Mi van ha egy meleg pasi??? ez diszkrimináció... Akár egy 25 éves nő is lehetne...

2012. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy túl sokat megelőlegezek az embertársaimnak, de egy 25 éves nő már nem ilyen stílusban ír és ilyen kételyei sincsenek.

Azt meg, hogy nem homoszexuális ifjú a kérdező, egyszerűen "statisztikai" alapokról:D gondolom: a túlnyomó többség még ma is hetero (és ez a tendencia tartós is marad!) - úgyhogy..maradok a kamasz lányka mellett (akinek azért azt tanácsolom, ha megengedi ismeretlenül: ne "szerektől" - alkohol és egyéb - hanem a zenétől, a vonzó emberektől kerüljön "jó hangulatba".)

2012. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugi csupán vicceltem... :)

Amúgy ha tényleg az a srác érdekli, megérné a jövőben nem a haverjai előtt csókolózni másokkal..igyekezz vele előzékeny lenni,beszélgetni vele... De ne légy könnyen kapható a pasik (legalább is személyes tapasztalatok alapján) jobban értékelik azt amiért meg kell kicsit dolgozniuk, mint azt amit csak megkapnak.


22/L

2012. jún. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. És nem vagyok se könnyen kapható se ribi. Épp ellenkezőleg, én az a fajta vagyok aki utálja ha tapizzák , de aznap teljesen részeg voltam és nem tudtam mit csinálni ellene. De tényleg nagyon tetszik a srác. (És amúgy igaza volt a nem tudom hányadik válaszolónak...: Tényleg kamasz lány vagyok.:) )
2012. jún. 26. 14:09
 7/8 anonim ***** válasza:

2. válaszoló volt....

Gyakorlatilag ő válaszolt egyedül a kérdésedre . elszámolhatnál kettőig...

2012. jún. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Látom eléggé kötekedős kedvében van valaki.:) Még szerencse ,hogy én is. De még mielött nagyon bele melegednél elmondanám ,hogy nem számoltam ,hogy melyik válaszoló hányadik volt és ki írt mit. És mivel ha valaki rámegy a "Komment küldés" gombra a többi válasz eltűnik, nem tudtam megnézni. Igen, lusta voltam vissza lépni és megnézni még egyszer csak gondoltam ebbe a dologba józan paraszti ésszel sem köt bele senki. Na szép napot!
2012. jún. 27. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!