Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változzak meg, hogy ne...

Hogyan változzak meg, hogy ne zavarjon idegen emberek negativ véleménye rólam?

Figyelt kérdés
Mit tehetek magamban, hogy ne bántson többet és ne rontsa el a hangulatomat, az mikor meghallok leértékelő véleményt rólam idegentől utcán,buszon stb. Nem feltétlenül beszólásról van szó, hanem például 2 idegen rólam alkotott "hibás képéről".Sokszor hallom, hogy a legtöbb ember fel se veszi, meg se hallja ezeket, én viszont mindig meghallom.Tudtok erre megoldást, volt már valaki ilyen helyzetben.Ilyen esetek elég gyakran történnek velem.
2011. jún. 24. 19:27
 1/5 anonim válasza:
Régebben én is ilyen voltam mint te, de nem tudom, hogy hogyan, de sikerült megváltoznom. Most már úgy vagyok vele, hogy nem érdekel mások véleménye, és megpróbálok már csak olyat csinálni, amitől boldog leszek, vagy ami jó.Vagyis élvezem az élet minden percét.Valahogy a gondolkodásodon próbálj meg változtatni, ne másoktól függj. Eleinte nehéznek tűnik, de nekem is ment, és ez jusson eszedbe! ;)
2011. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"de nem tudom, hogy hogyan, de sikerült megváltoznom"


Látod pont erre lennék kiváncsi, hogy mit változtattál, mert én úgy érzem, akarva akaratlanul bánt a dolog.Lehet csak egy barátnő hiányzik, de nem hinném hogy másba kéne keressem a mególdást.

2011. jún. 24. 19:48
 3/5 anonim válasza:

Szeva! nemtudom hogy hogy állsz a drogokkal, de pl a fű huzamosabb ideig tartó szívása után az ember lesz@rja hogy ki mit gondol róla (de kvára nem célom, hogy rábeszéljelek bármilyen drogra is) de ha van füves ismerősöd akkor nyugodtan kérdezd csak meg tőle, hogy mi a helyzet...

Amúgy régen én is így voltam, hogy idegesített az hogy mindenki belém lát minden olyat ami nagyon nem igaz én csak annyit mondok magamban"hadd mondjon amit akar ha neki ettől jobb" és én ezeket am se tekintem embereknek akik ennyire előitéletesek vagy sz@rkavarók, bocs hogy hosszú lett:P

Na Pacsi

2011. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hosszú ideig nem fog változni ez a helyzet, - néha még engem is bántanak beszólások, de - úgy kezelem a helyzetet, hogy nemes egyszerűséggel "átnézek" az illetőn, (aztán hagyom főni a saját levében).

Idegeskedjen ő, - hogy nem látja a "sikert"!

2011. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tudatosan el kell döntened, hogy tojsz rájuk

sokat segít ha arra gondolsz, hogy ezek mekkora egy s*ggfejek

2011. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!