Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Voltak az osztályban konfliktu...

Voltak az osztályban konfliktusok velem kapcsolatban. Szerintetek most mit gondolnak rólam?

Figyelt kérdés
Az volt az egészben a probléma, mikor összetűzések voltak ellenem, hogy velem kivételeznek a tanárok. Semmi kétség: kitűnő vagyok. Hát ez volt a probléma, hogy sokak szerint erről is a tanárok tehetnek. De mostanába nagyon jól érzem magam az osztályba, egyre több emberrel jóba vagyok, és nem említjük a múltat. Az osztályközösségünk is(úgy érzem) egyre jobb. De szerintetek most benőtt a fejük lágya az osztálytársaimnak, és gyerekes kitalációkkal nem cikizik az embert, vagy van emmögött valami? Szerintetek azok után, amiken átmentünk, mi lehet rólam a véleményük? Nektek mi lenne? o.O

#konfliktus #cikizés #az ostálytársaim véleménye rólam #mit gondolnak rólam
2012. máj. 17. 16:24
 1/2 anonim válasza:
Lehet, hogy rájöttek, hogy tényleg tanulsz és nem azért vagy kitűnő, mert kivételeznek veled. az sem kizárt, hogy te változtál, segítesz nekik, mégpedig úgy, hogy érzik, hogy az a lényedből fakad, s nem pedig azért, hogy megmutasd nekik,hogy mit tudsz. Ezért is változhatott a véleményük.
2012. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!! Mondjuk, igen. Régebben nem irogattam puskákat a saját dogámról. :)
2012. máj. 19. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!