Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire tartod magad szabadnak?

Mennyire tartod magad szabadnak?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen. Mert tudatában vagyok benne, hogy a korlátok között bármit megtehetek. Nem félek sem embertől, sem senkitől. És büszke vagyok magamra, amiért nem vagyok szabad.
2012. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Assztaúúúva. 1-es, Te valami "mifolyikittgyöngyösön"-típusú cigánycsávó lehetsz. Másfél mondatban ennyi hülyeséget és ellentmondást tömöríteni! Ez a művészet.
2012. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tisztelt ketteske a kérdésre válaszolj és ne tippelgess, nehogy minden nyálas legyen xD
2012. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a szó nem értelmezhető. Nem írja le az emberek helyzetét. Én például olyan helyzetben vagyok, hogy nem tartozom senkihez és semmihez. A szabadság szó értelme szerint tehát ilyenkor azt csinálhatok, amit akarok. Ez meg egy nagy tévedés. Mivel nem tartozom sehova ezért számomra elérhetetlen egy csomó dolog. Például a mester képzés. Az egyetemen ahova járok nagyjából nyíltan megmondták, hogy úgy variálnak a mester képzés pontrendszerével, hogy az kerüljön be, akit ők akarnak. Mivel én nem tartozom senkihez, tehát hozzájuk sem ezért pl ezen a téren vélhetően nem az én javamra, hanem az én rovásomra történik majd a dolog. Akármerre fordulok mindenhol ez van. Ezért elég motiválatlan és perspektívátlan vagyok. Ahhoz, hogy sok dolgot meg tudj tenni két feltétel kell. Lehetőség kívülről és potenciál belülről. Külső lehetőségek megszerzéséhez meg az kell, hogy integrálva legyél valahova. És amennyire észrevettem ez szinte a születéseddel már meghatározódik.
2012. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Parancsolj: 42 pontnyira tartom magam szabadnak.

2012. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A saját korlátaim határolják a szabadságomat. Azaz független vagyok. Tehát szabad.
2012. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!