Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akik kiadnak lakást miért...

Akik kiadnak lakást miért viselekdnek sokszor úgy mintha szivességet tennének, amikor az ember havonta akár egy fizetésnyi pénzt is kifizet nekik amiért nem kell csinálniuk semmit?

Figyelt kérdés
Persze tisztelet a kivételnek,de szerintem elég bicskanyitogató ez a meglehetősen gyakori(sajna tapasztalat) hozzáállás...Mintha befogadna kb,fizetek és mégis megtűrt szeméynek kezel,ellenőrizget,beleszól a mágnéletembe,stb....

2012. jún. 25. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsenek vele tisztában, hogy ők egy szolgáltatást nyújtanak. Olyan ez, mintha a fodrász húzná a száját, amiért le kell vágnia a hajam.

Meg hát tudod milyen a magyar ember, a lakás a létező legnagyobb érték, akkor is, ha csak nyűg a nyakán, azt őrzi védi tíz körömmel, még akkor is, ha ki kell adnia.

2012. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja,ezért is lenne jobb,ha lennének bérházak.És cégtől vagy önkormányzattól lehetne bérelni.

A drága jó lakástulajdonos honfitársaink meg inkább jobb lenne ha megbecsülnék az "ingyenpénzt",meg azt hogy van egy "felesleges" lakásuk és nem még nekik állna feljebb...

2012. jún. 25. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Én eddig három albérletben voltam, de nem tapasztaltam ilyent, amit mondasz. Nem győztek körbeudvarolni a főbérlők, utána meg békén hagytak. Ha a magánéletembe akartak beleavatkozni ( "bratyizásból"), akkor leszereltem őket, utána nem kérdezősködtek.
2012. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó neked :-)
2012. jún. 25. 21:30
 5/6 anonim válasza:

"mégis megtűrt szeméynek kezel,ellenőrizget,beleszól a mágnéletembe"


Ha lakást bérelsz és előzetes bejelentés nélkül csak úgy bejön a lakásba, akkor birtokháborítást követ el, ha a magánéletedbe szól bele, akkor a személyiségi jogaidat is sérti. Pert nyerhetsz ellene, ha van érvényes szerződés. Ha nincs szerződés, akkor azonnal költözz el, mert ha komolyra fordul a helyzet, akkor kapásból kidobhat.


Érdemes lenne ilyen lakásból mielőbb eljönni. Egyedülálló nőként könnyű lesz újat találni, egyedülálló férfiként esélytelen, párként gyerek nélkül talán...

2013. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki így áll az üzletfeléhez (a bérlőhöz), az általában idősebb ember, aki a kommunizmus idején szocializálódott, és az akkor bevésett attitűdjét nem tudja már levetkőzni. Megbízhatatlan, jellemgyenge ember az ilyen. Nem szabad vele üzletet kötni.
2013. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!