Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért lesz por miből termelődi...

Miért lesz por miből termelődik? Ha ki sincs nyitva az ablak lakásba sincs az ember és olyan por van pár hét alatt hogy na nem értem miért?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ruhaszöszök, emberi bőr, állati szőr, anyagok kopása, ablak résein bejövő por.
2012. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a por +/- 70 %-a emberi lehámlott bőrből áll.
2012. jan. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem voltunk a lakásba nem jöhetett le rólunk. Sőt senki nem volt a lakásbán mégis tiszta por minden
2012. jan. 31. 10:32
 4/9 anonim válasza:
Pár hét alatt? Szerencsések vagytok! Itt pár nap alatt minden úgy beporosodik,mintha nem is takarítottam volna...
2012. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A levegőben van egy csomó por, az ülepedett le. Az utánpótlás meg bejött az ablak résein át. Mivel nem volt ott senki, a por csak leülepedett, nem kavartátok fel, így tudott összegyűlni.
2012. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Sőt senki nem volt a lakásbán mégis tiszta por minden"


Gyanússs... biztos bezártátok az ajtót? Én azért megnézném, hogy megvannak-e még az ékszerek és a készpénz.

2012. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Emeletes házakban levő lakásokban van szellőztető is a fürdőben ,wc-ben, nálunk pl. a konyhában a beépített szekrényben is. Ezeken keresztül is be tud szállni a por.

Kertes házakban pedig van kémény...

2012. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Üres lakás
2012. jan. 31. 19:57
 9/9 anonim válasza:
Nem tudom, hogy tudtad-e, de a por lényegében a poratkák ürüléke.Vagyis ott vannak a kárpitokban és egyéb helyeken, szarnak egyet, és az elkezd szállni a levegöben.Ebböl áll a por,ami a bùtorokon van.Meg a levegöben is.
2012. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!