Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Reggel 10 óta kopácsolnak,...

Reggel 10 óta kopácsolnak, fúrnak, faragnak az alattunk lévő lakásban. Idegesít, hogy ünnepnapon sem pihenhet az ember. Ti lemennétek szólni, hogy hagyják abba?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
nem, mégis mit képzelsz, mikor csinálják meg a melót, munkanapon? pár óra kopácsolás nem a világ...szerencsés vagy, ha ez a legnagyobb bajod
2012. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha csak ma csinálják,akkor én nem szólnék nekik,
2012. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, h idegesít, de légy megértő. Nyilván nem jókedvükben csinálják ők sem.
2012. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

ja amíg nem rendszeres, sztem le kell nyelni.

főleg, hogy Te is kerülsz majd ilyen helyzetbe

2012. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tegnap előtt kezdték és egész júniusban csinálni fogják. miért nem lehetett ezt a két rohadt napot kihagyni?? nem lehet aludni.
2012. máj. 27. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor szólhatsz ha üvölt a zene kiabálnak folyton, meg csapkodnak. Ha építési zaj van azért nem szólhatsz ez egészen reggel 6 tól este 8-9 ig tart ha jól tudom csak akkor szólhatsz érte ha éjjel is zajonganak. Tudom hogy idegesít a dolog de bírd ki, nyilván most van idejük megcsinálni a piszkos otthoni munkát. Tudom hogy ünnep nap van de valaki folyamatos műszakban dolgozik vagy 3 műszakban és még sorolhatnám és örül hogy van arra ideje hogy otthonát is csinosítgassa vagy végre rendbe tegyen valamit.

Sajnos nekem is ma itthon dolgoznom kellett mert ugye már régóta ígértem a páromnak hogy összerakom a szekrényt amit még a szüleitől hoztam el, plusz lekellet nyírjam a füvet meg le kellett vakoljam az egyik szoba falát is mert a tulaj félkészen hagyta plusz még festés meg minden más ami még jönni fog ezzel és nekem is csak hétvégén meg ünnepnapokon van időm erre sajnos. Légy megértő.

2012. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem lakik itt senki, a tulaj most újítja fel a lakást, hogy aztán kiadja.
2012. máj. 27. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:
A társasház szabályzatát kell megnézni, erre mi vonatkozik.
2012. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!