Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha bedugult a wc- milyen tuti...

Pink07 kérdése:

Ha bedugult a wc- milyen tuti módszerek vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

bedugult a wc-énk..

Anyám már sokfajta az elre a célra használt flakonos cuccot vett már, de egyik sem vált be.

Nem vagyunk azok a gazdagok, és az ilyen dugelhárítás, ami ilyen géppekel csináják, elégé drágák, 15-20000ft kerülnek, és szerintem ez túl nagy! :D


Viddékiek vagyunk, és az a pénz másra is elmenne pl: malacra, vagy más állatra.


De azért megkell oldani ezt a problémát, ha más megoldás nics, akkor kikell hívni a dugelhárító embert.


De észre vettünk valamit, hogy a wc bugyborékol, az azt jelenti, hogy lék van a dugulásnál, szerintem. De a kád is elkezdett ilyen hangokat kiadni. Azon is gondolkoztunk, hogy a csövek mentek tönkre. A tesóm viccelődöt, hogy a ház alá megy a szenyví, és a... tudjuk mi. Vicc, de nem-e igaz! Mit javasoltok, mert ha mondjuk nem is a wc dugult el, hanem a csüvek mentek tönkre, akkor potyára hívtuk a dugelháírtót, és az elkéri a 20000ft.



2012. ápr. 4. 18:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Leht hoyg a csövek. Akkor ki kell bontani.

Olyan drótgörénnyel próbáltátok már?

2012. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
sok-sok lefolyótisztítót öntöttetek már bele?
2012. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Wc-pumpa?
2012. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Első válaszoló jól írta.Lehet,hogy meg kellene próbálnotok csőgörénnyel.Azt házilag is készíthettek,ha akad otthon hajlékony drótotok.
2012. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
A wc pumpa is egy olcsó és hatásos módszer.
2012. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Bandi bácsi ***** válasza:
57%
Valószínűsítem, hogy a lefolyócső rendszernél van valami dugulás. Például, ha régi a külső csatorna, (lehet hogy betoncsőből, vagy azbesztcement csövekből készült) és a tokos kötéseknél benőtték a gyökerek... Szerintem nem tudjátok elkerülni a duguláselhárítót. Ha van lehetőség előzetesen több szakival beszélj, mennyi az alapdíj, mennyi a méterenkénti csőtisztítás, stb.
2012. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
műanyag csövek vannak. A görénynel próbálkoztunk már, de nem használ.
2012. ápr. 5. 10:56
 8/19 anonim ***** válasza:

Gondolom kertes ház.

Fel kell venni a wc csészét és onnan 22mm es spirállal(gépi)kell tisztítani.Esetleg ha van az udvaron tisztítónyílás akkor onnan lehet próbálkozni.Itt beton gyűrűre gondolok.

2012. ápr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

értem. igen kertes ház.


de egyébként egy ilyen gép mennyi?

2012. ápr. 5. 15:24
 10/19 anonim ***** válasza:
Mármint,ha vennél? 2-300.000 tartozékokkal.
2012. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!