Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van, hogy olyan kérdések...

Miért van, hogy olyan kérdésekre amiket csak "heccből" plusz kíváncsiságból tesznek fel az emberek özön válasz jön ami meg igazán fontos kérdés lenne, arra meg senki nem válaszol?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 09:58
 1/8 anonim válasza:
100%
Mert lehet a fontos kérdésre nem tudják a választ.
2012. jún. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem tudja senki a választ, vagy pedig a heccből feltett kérdés egyben vitaindító is=garantált a sok válasz.
2012. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kinek mi a fontos, ugye...

Ez alapján erre a kérdésre özönleni fognak a válaszok:)

2012. jún. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
gyakorlatilag ezt nem kíváncsiságból kérdeztem, hanem mert én 2 hivatalos fontos kérdést is tettem fel de 0 választ kaptam...:/
2012. jún. 28. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Linkeld be ide is, hátha valaki tud valamit mondani rá.
2012. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


ezt kérdeztem még délelőtt, mert hogy tényleg fogalmam sincs erről, de hát még egy annyit sem írt rá senki hogy "nem tudom". :(

2012. jún. 28. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem tudja a választ, akkor miért írna oda?

Ennek semmi értelme nem lenne, gondolj bele.

Ha mindenki beírná, ha nem tudja a választ, akkor a kérdések 99%-án legalább 5-600 hozzászólás lenne, tartalom nélkül.


Az emberek (normális esetben) arra válaszolnak itt amire tudnak. Ez a kérdés tipikusan olyan, amire nem sokan tudják a választ, csak akik érintettek voltak ilyen ügyben, vagy olyan területen dolgoznak, hogy megfelelő információval rendelkeznek.


De beírhatom neked oda, hogy "nem tudom", ha ettől jobb lesz, de ezt kétlem.

2012. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Megnéztem, ebben nem tudok segÍteni :( Esetleg megkérdezhetnéd telefonon.
2012. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!