Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ezt senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ezt senki sem veszi észre, főleg az nem aki fontos nekem?

Figyelt kérdés

Vagyok én és a párom. Ő 25 éves, mivel van ismeretsége és tanult ember is, hamar sikerült más által találnia munkát.

Én nem találok de valami oknál fogva Ő sem segít nekem, ezt érzem. Tudom, hogy találna munkát nekem, de valamiért nem akar. Én meg nem fogok könyörögni. Ez miatt sok a vita. A szüleimre nem támaszkodhatok. Ami fáj, az nem (csak) hogy nem segít nekem, hanem hogy pl ma is voltunk egy összejövetelen. Ugyan ügynöki munka lenne, - nem hiszek benne, nem is kell - , Ő ugyan megpróbálja. Ez sem bánt. Az bánt, hogy én megint feleslegesen mentem egy kört.. és nem veszi észre, hogy az önzőségével együtt úgy csinál mintha minden rendben lenne. Ezt nehéz megmagyarázni. Úgy gondolom, hogy nála minden flottul megy, nem segít és még ráadásképpen nem is foglalkozik azzal, hogy mennyire nagy baj van velem..

Szerintetek? Ez normális?? Másfél éve vagyunk együtt, Ő tudja a legjobban hogy nem tehetek arról ami van, semmi rosszat nem tettem vele, mégsem áll mellettem sem lelkileg, sem sehogy.. :/



2012. jún. 26. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem fél attól hogy estleg jobb munkát kapsz mint Ő, és arra féltékeny lenne. Nem bírná elviselni ha sikeresebb lennél. Ő akar irányítani.
2012. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon szerethet engem bizonyára.. :)
2012. jún. 26. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:
az tuti :)
2012. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért várod el, hogy más cselekedjen helyetted? Miért nem te keresel magadnak munkát?


Miért várod el, hogy kitalálja a gondolatidat és az érzelmeidet? Miért nem mondod el neki, hogy mit akarsz és mit vársz el tőle?


Lehet, hogy ő önző, de hogy te az vagy, az teljesen biztos. Elvárni másoktól valamit, amiről nem is tudnak, alsó hangon nagy önzés.

2012. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy önzés. De akárhány emberrel eddig összefutottunk együtt, mind Őt vonta kérdőre: "Miért nem segítesz keresni valami munkát a barátnődnek?? Vannak ismeretségeid"! - nem vagyok önző, de fordított helyzetben én NEM GONDOLKODNÉK! SEGÍTENÉK NEKI! Mert a párom és szeretem nagyon!!!
2012. jún. 26. 21:00
 6/10 anonim ***** válasza:
bennem még soha nem merült fel, hogy a páromon keresztül keressek állást, szóval nem feltétlenül benne van a hiba...
2012. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon necces valakit beajánlani valahova úgy hogy előtte soha nem dolgoztál vele együtt. Lehet akármilyen jó ember, abból nem lehet leszűrni, hogy milyen a munkában. Mondanék én erre példának egy sztorit. Van egy cég ami engem kiközvetített egy bizonyos munkára. Beváltam, megszerettek, a cég is sűrűn küldött engem ha épp kértek tőlük embert. Egy barátnőm nyavajgott h ő is akar suli mellett valamit dolgozni, jól jönne a pénz. Én meg mondtam h jöjjön velem úgyis megyek a közvetítő cég irodájába leadni egy papírt, akkor tud ő is tölteni jelentkezési űrlapot náluk. Eljött velem, nem kellett egy szót sem szólnom a cégnél automatikusan segítettek mivel engem kedveltek és ismertek. Míg más jelentkezés után minimum 3-4 hónapot vár, őt kb 4 nap múlva már kiközvetítették illetve adtak neki egy másik munkához egy tréning időpontot. A tréningre nem ment el, és még le se mondta. A kapott munkát megcsinálta ugyan, de utána többet visszamondott miután előzetesen elvállalta. Nekem azóta is ég a pofám miatta, és ráadásul mostanában kérdezgeti h miért nincs munkája ő egyszerűen nem érti. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy te is ilyen vagy vagy hogy mindenki iylen. Csak azt, hogy imádom ezt a csajt, amúgy a magánéletben egy kedves, aranyos talpraesett, szeretnivaló ember. De ahogy a munkához áll az valami eszméletlen nemtörődöm és pofátlan. Én ezért nem ajánlok be senkit, mert hiába tudom h jó ember, amíg nem láttam hogy dolgozik nem merem nyugodt szívvel ajánlani, mert csak magamat égetem le vele.
2012. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Érdekes egy történet volt és nem is kérdőjelezem meg, hogy ez így történt és mivel nem ismerjük egymást biztosan valamilyen szinten nálad benne lehet a pakliban, hogy ilyen vagyok. Na most elmondok valamit ami sok fiatal nőről/lányról nem mondható el. (tisztelet a kivételnek)!

Én dolgoztam már a kométában is mint csomagoló és voltam egy nagyobb cégnél takarító is. Mind a két helyen helyt álltam, az egyiknél ugyan kölcsönmunkás voltam a másiknál pedig ismerős által kerültem oda, helyettesítettem egy hölgyet mindaddig amíg vissza nem jött. Ergo ezek szerint egy olyan lány vagyok aki lejjebb is tudja adni ha kell és végigtud egy olyan munkát csinálni, ami valljuk be- nem leányálom. Csak ennyit akartam. :) Mindenesetre köszönöm a hozzászólást. De a feltételezésed nem jött be. :))

2012. jún. 27. 08:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Látom kiragadtad a lényeget! Ez a mondat fel se tűnt: " Ezzel nem azt akarom mondani, hogy te is ilyen vagy vagy hogy mindenki ilyen."

Az lett volna a mondandóm lényege, hogy amíg nem dolgoztál valakivel együtt nem tudod nyugodt szívvel ajánlani.

2012. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De dolgoztunk már egy helyen.. Csak leépítés volt. :) Ezért nem ragadtam ki azt a részt. Mindegy.
2012. jún. 28. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!