Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem fogtam még fel,...

Miért nem fogtam még fel, hogy elballagtam?

Figyelt kérdés

6 évig utáltam az osztályt. Kb 6. félévtől megszerettük egymást, 7. félévtől 8. évvégéig olyanok voltunk mintha testvérek lennénk. Mai napig járunk ki az osztállyal. Ballagáson a mi osztályunkból nem sírt senki, a másik kettőből az osztály háromnegyede. Nekem még vagy nem esett le, hogy többé nem lesznek közös óráink meg semmi, vagy nem túlzottan érdekel de nem értem miért.


Ha most nem akkor majd évelején fog amikor teljesen új lesz minden?


2012. jún. 29. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Majd lesznek új barátaid:) De ha akarod a régik is megmaradhatnak.

Nem egy olyan nagy dolog az egész. Nem meghalni mentetek.

2012. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fél év múlva már a nevüket is elfelejted kb, nyugi :D
2012. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem első, nem ez volt a kérdés. Egyébként velem is ez volt. Azt hittem sírni fogok, meg lesznek ilyen gondolataim, hogy többé nem leszek boldog, stb... aztán sehol semmi. Mintha semmi nem történt volna.
2012. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom h mennyire leszek boldog, de megint a legjobb barátnőm lesz az osztálytársam :D

Nem fogom őket elfelejteni, sok mindenre megtanítottak (jóra, rosszra) és nagyon sok jó/rossz dolgon mentünk keresztül :D

2012. jún. 29. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!