Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. babámat várom és lelkileg...

3. babámat várom és lelkileg padlót fogtam?

Figyelt kérdés
Van 2 fiam, 5 és 3 évesek. Most 7 hetes kismama vagyok. Mikor kiderült, hogy várjuk a kistesót kétség nem merült fel hogy vállaljuk-e. Imádom őt is de valamiért szörnyen bedepiztem és padlón vagyok. A miértet nem tudom megfogalmazni, nem is tudom mi történt velem. Öntsetek belém egy kis lelket, légyszi.
2012. jún. 26. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
hát nem tudom mivel lehetne beléd egy kis lelket önteni! először is gratula a 3. picurhoz! szerintem csak hirtelen nehéz bedolgozni, hogy harmadjára is anyuka leszel :) vagy az is lehet csak a hormonok miatt van, majd leszel vidámabb is :) UHra mikor mész?
2012. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Én csak azt tudom mondani, hogy régóta nem védekezünk. Van 3 és 5 éves fiam. Amikor megjön a vérzésem mindig összetörök legbelül. de sex közben meg folyton ott bújkál, hogy bírnám e 3 gyerekkel.Szerintem ezért nem jön össze a baba.

Teli vagyok kétségekkel, viszont rettenetesen vágyok harmadikra. Félek mi van ha valami lesz a terhesség folyamán és nem kórházban kell lenni, vagy hogy a vége fele hogy fogom az eleven gyerekemmel bírni a strapát. Na meg utána megbírkózok e azzal, hogy ugyanúgy hordjam őket ahova eddig is napi szinten, hogy ők ne érezzék hátrányát a kistesónak. Rengeteg félsz van bennem, de emellett rettentően szeretnék harmadikat.

Szóval megértelek, hidd el elmúlik az érzés. És ha megnyugtat: irigyellek, hogy összejött nektek:)

2012. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam uh-on. Szépen növekszik, legközelebb 4 hét múlva kell majd mennem. Talán az egész napi rosszullét ami ennyire befolyásol. Nem is tudom. A párom mindenben mellettünk áll és tényleg mindenben segít.
2012. jún. 26. 17:24
 4/8 anonim ***** válasza:

ahol kettő megfért ott van helye a harmadiknak is.

hiszen szinte mindene meglesz hiszen örökli a testvére cuccait stb...és azért ott a gyes, vagy gyed, pénz nélkül nem maradsz, persze nem ez a fontos csak írtam :)

2012. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van két fiam és ők is 5 és 3 évesek:-)

Én tavaly novemberben lettem terhes a harmadikkal(fiú) és bár tervezett volt,de mégis megijedtem. Miután elmúltak a rosszulléteim,sokkal jobban örültem a babának. Ma már kiegyensúlyozott vagyok,bár már nagy a pocakom. Szerintem veled sem lesz baj.,csak hozzá kell szoknod a gondolathoz! ÉS tényleg:ahol elfér kettő,ott a harmadik is elfér majd. Több lesz a kedvezmény,családi pótlék stb.. gondolj erre is. Biztos nem lesz könnyű nekünk,de majd belejövünk,nyugi!!! Csak pozitívan,előre,jó? Kitartás! 33hkm.

2012. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok! Nem én vagyok az egyetlen és más is végig csinálja.

Utolsó! Akkor te is ebben a cipőben jársz mint én. Hogy bírom a fiúkkal? Milyen érzés volt mikor megtudtad, hogy a 3. manó is kisfiú? :)

2012. jún. 27. 08:02
 7/8 A kérdező kommentje:
bocsi, javítok. Hogy bírod a fiúkkal?
2012. jún. 27. 08:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, 5-ös vagyok!

Én felkészültem lelkileg,hogy fiú lesz,mert a férjemék is hárman vannak fiú tesók. De titkon azért vágytam egy kislányra. De ha már így alakult,nem tudok mit tenni, szeretettel várjuk. Már úgyis van gyakorlatom fiúk terén és a cuccaik is megvannak. Szóval túl lehet élni. A lényeg,hogy ne legyen beteg, egészségesen megszülessen! Gondolj te is erre! Nyugodj meg és csak szépeket gondolj, fog ez menni!! Ha gondolod írj privát levelet,ha nagyon kivagy és én majd tájékoztatlak mindig,jó? Szia, Andi!

2012. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!