Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményed az ilyen...

Mi a véleményed az ilyen barátnőről?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmnek van egy 6 éves kisfia és egy 2 éves kislánya. Mindkét baba amikor megszületett akkor tízezer forint értékben kaptak ajándékot tőlem, olyan dolgokat amikre szükségük volt (amit az anyukájuk kért). Most nekem 3 hónapos a kislányom, de még egy törlőkendőt se kapott tőlük. Nem az ajándék értékéről van szó amit kaptak tőlem, de tényleg még egy előkét se kapott az én kislányom. Persze azzal szeret kérkedni, hogy nekik milyen jól megy (igaz kezdek rájönni, hogy a fele se igaz). Véleményeket kérnék! És azt, hogy nektek az én helyemben ez hogyan esne? Mégegyszer leírom, nem több ezer forintos ajándékokat várnék!
2012. febr. 4. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenném szóvá, vagy rájön vagy nem (mert nem akar). Többet nem adnék Neki semmit.
2012. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a gesztus számít, hogy gondol rátok.:)

Ne izgasd magad, kár az energiáért! Nekem is rosszul esne, esik is, mert mi meg odaadtunk egy csomó ruhát, babakocsit, hordozót, ágyneműt, stb a babánkról ami maradt...amikor megszületett a baba a barátainknál, még ajándékot is kaptak. Erre amikor nálunk megszületett a második, még csak vissza se hozták a cuccainkat, nemhogy ajándék. Vannak ilyen emberek, ezt is meg kell tanulni, én már túl vagyok rajta, de nagyon rosszul esett, nehezen értettem, hiszen én nem ilyen vagyok. Van aki csak magára gondol, ez van.

2012. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akartam válaszolni, de a második válaszoló egy az egyben leírta a gondolataimat. Annyival kiegészítve, hogy kisebbik fiam fél éves és nagymamájától (anyósom) nem kapott semmit. Igaz, neki már a 6. unokája. (Nekem azért rosszul esik). De ezt eljátszották egyes barátok is, látogatni sem jöttek. Nem rágódom ezen, örülök a gyerekeimnek és ennyi. De én sem töröm magam a közeljövőben.
2012. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül...látogatni jöttek már...üres kézzel! De gondolhattam volna, mert már a kórházban sem kaptam még 1 deci üdítőt sem tőlük. Én persze vittem neki a multivitaminos szarokat meg amit kért. Ja és még terhesen vettem neki Elevitet is! Mert én vele örültem, ő meg csak irigykedik. Konkrétan visszahallottam, hogy irigy volt rám amikor megtudta, hogy terhes vagyok.
2012. febr. 4. 20:02
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én így jártam: Van egy idősebb barátnőm. A lánya 14 éves, a fia 10 éves. Az elmúlt 14 évben folyamatosan vettem nekik az ajándékokat, nagyon szeretem a gyerekeit és ők is engem.

Aztán megszületett a kislányom. Ekkor barátnőm kijelentette, hogy most már ideje abbahagyni az ajándékozást.

Szóval én 14 évig ajándékoztam a gyerekeit, ő meg tesz erre, és kislányomnak semmit sem vett.

Most mit szóljak?

Nem igazi barátnő.

Nem az ajándékozás miatt, hanem az "elv" miatt.


Én megértem, ha nem esik jól neked, amit a barátnőd tesz.

2012. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A mi helyzetünk majdnem ugyanaz, mint a tiéd. Amikor a barátnőm fia megszületett csomagokkal felpakolva mentünk meglátogatni, amikor 2 hós volt. Amikor az én fiam született.....ja, a barátnőm még nem is látta a fiamat, pedig 18 hónapos. Egyszerűen megoldottuk, ő ugye nem keresett engem, én meg őt, soha többé.
2012. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátnő. Ennyi.
2012. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

De szomorú, hogy ennyi ilyen sztori van! Tudjátok ilyenkor azon gondolkozom, hogy itt meg a hasonló oldalakon mindenki előadja , hogy ő ilyen olyan önzetlen, nagyon jó barát, stb. de hol vannak azok az emberek akik a kérdező "barátnőjéhez" hasonlóan viselkednek?


Az én történetem is hasonló sajnos...az elvileg legjobb barátnőm a 9 hónapos kislányomnak semmit, még egy zoknit se hozott soha...amikor jött a kórházba meglátogatni, olyan látványosan féltékeny volt , hogy látnotok kellett volna, majd szétrobbant az idegtől, egy büdös szót nem szólt egész végig amíg ott volt, szinte meg se nézte a babámat, annyit nem mondott, hogy aranyos. Igaz, nekem hozott kekszet. Aztán kb. 3 hónapos lehetett a kislányom amikor eljött hozzánk babalátogatóba, én folyamatosan kerestem őt, emailben-telefonon, próbáltam nem a babáról beszélni mert látszott hogy nem érdekli, de ő szinte nullára redukálta a velem való kapcsolattartást, na szóval a babalátogatás is úgy nézett ki , hogy semmit nem kapott tőle a kislányom, de még csak rá se nézett, nem is kérdezett róla semmit csak tömte a fejemet a munkahelyi dolgaival. Hatalmasat csalódtam benne de megkapja majd a méltó büntetését, amikor ő lesz kismama tutira feléje se fogok nézni, engem aztán hívhat a hülyeségeivel, nem fog érdekelni. Tudom, kicsinyes bosszú de jól fog esni :-) egyébként én vagyok az egyetlen barátnője, van pár fiú haverja de hát nem tudom velük hogy fogja megbeszélni pl a szoptatást.

Bocs de ezt muszáj volt leírnom mert engem is elkeserít a "barátnőm".

2012. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülök,hogy nem csak nekem vannak ilyen barátnőim... :(
2012. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nálunk a férjem testvére ilyen, az talán még szomorúbb. Bár neki nincs gyereke, de soha egy kérdést nem tenne fel a gyerekkel kapcsolatban, csak annyit, hogy hogy vagyunk, nemhogy ajándékot hozna. Pedig férjemmel sűrűn, majdnem nap mint nap találkozik, velem csak évente egyszer-kétszer.
2012. dec. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!