Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pénzt keresni valószínűleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzt keresni valószínűleg olyan 24-25 éves korom körül fogok. Akkor addig ne is álmodjak barátnőről?

Figyelt kérdés

Rengeteg az olyan kérdés/válasz, miszerint a nőknek elég fontos a pénz. Nem csak arra hajtanak, de számít.


Na most én egy teljesen átlagos családban élek. Nem vagyunk gazdagok, nincs saját kocsim, és hasonlók, de nem éhezünk, normális, jó ruhákban járom, szép a lakás, meg tudom venni a kondibérletet stb. Tehát mondom, egy teljesen átlagos anyagi helyzet.


De még csak most fogok egyetemre menni, ami kb. 24-25 éves koromig fog tartani, ha esetleg maradok mesterképzésen, az még +2 év. Ez idő előtt, ahogyan jelenleg is, csak diákmunkákat tudok dolgozni. Ezt gyűjtögetem egy-két dologra, ebből megyek el bulizni, srb. A lényeg, hogy normális összeget nem fogok tudni megkeresni legalább a húszas éveim közepéig. Tehát apróságokat tudnék venni a lányoknak, de semmi többezres vacsora, meg külföldi nyaralás, és hasonlók.


2011. nov. 20. 15:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az után is max. álmodhatsz róla, amíg nem lesz kocsid, meg saját lakásod.
2011. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Túl spilázzátok ezt a pénz <---> nők dolgot :/

nekünk normális lányoknak csak annyi az elvárásunk, hogy ne nekünk kelljen fizetni a pasink helyett... és hidd el egy szeretettel adott apróság sokkal jobb mint bármilyen vacsora, meg külföldi út...stb

személyesebb és nagyobb az "üzenet értéke" ^^

2011. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen, ezért nincs egy darab diákokból álló szerelmespár sem.
2011. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
De, álmodjál nyugodtan...
2011. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

De álmodhatsz barátnőről, ugyanis nem csak olyan lányok/nők vannak, akiknek az számít, hogy hova mentek nyaralni és hogy milyen ajándékokat kap.

Igen, én ilyen vagyok. Nekem sosem számított, hogy valaki milyen ajándékot vesz nekem, hanem hogy tettekkel mennyire mutatta, ki hogy szeret. És sosem várom el, hogy a pasi fizessen mindent.

17/L

2011. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
akkor meg alig marad az embernek egy kis szabadideje és azért bukta ez a dolog.Ez egy ördögi kör és 22-es csapdája.míg iskolába jársz,akkor van ideje az embernek,csak saját cash nincsen,míg dolgozni kezd,akkor meg lenne cash,csak a kis szabadidejét meg a munkából fakadó kellemetlenségek után még nagyon kedve sincsen nőt keresgélni úgymond.Sok nő el is várja,hogy el tartsad és képesek akár az miatt is otthagyni.Az is érdekes,hogy itt írják,hogy a pénz így meg úgy nem számít,csak az a baj,hogy a valóság és a realitás egyáltalán nem ezt mutatja.Viszont ha bulikba jársz,akkor ott találhatsz könnyűvérű nőket akár,akik belemennek bizonyos dolgokba xD
2011. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon helyesen gondolkodsz ezen a téren :) Teljesen rendben van, hogy még nincs saját kereseted...mindennek eljön az ideje. Ez így van rendjén, így normális. És ha valaki suliba jár még, nem lehet elvárni tőle, hogy úgy bánjon a pénzzel, mint egy "felnőtt" kereső ember.

Szerintem értékes tulajdonság ez...gondolsz a jövőre, és előrelátó vagy.

Sok boldogságot! És kitartást a sulihoz+mindenhez :)

2011. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

attól függ milyen lányt akarsz magad mellé :D

ha egy pénzéhes csajt akarsz magad mellé, akkor esélyed sincs mert az olyanok nem fognak szóba állni veled mivel nincsen menő kocsit, saját lakásos stb.

de ha egy normális lányt akarsz akkor abszolút nem számít. én például sosem várnék el egy külföldi nyaralást egy sráctól :D és ezzel a legtöbb lány így van szerintem :)

nem mondom, hogy nem számít a pénz, mert nyilván imponáló ha egy srácnak van(még ha a szüleié is) mert akkor nagyobbak a lehetőségek (pl lehet nem egy kis lakásban a szüleitől 1 fallal elválasztva kell tölteni az éjszakát :D)

nálad vannak sokkal rosszabb anyagi helyzetben lévő srácok és nekik is van barátnőjük ;)


21L

2011. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

A nőknél nem a pénz a lényeg hanem, hogy tudod magad előadni , hogy tudsz kommunikálni velük, hogy nézel ki meg és azután jön kb a pénz. Ha ezekben nem vagy épp a legjobb akkor várd ki míg szerencséd nem lesz és próbáld ne elszúrni, mint én és akkor nem lesz gond.

F/23

2011. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

a nő nem pénzre vágyik: biztonságra


érzelmi, fizikai, anyagi



a te korodban nem számít a pénz.


egyetemen megy csak a csajozás, bulizás stb. :)


rengeteg ember dolgozik, saját céget vezet egyetem mellett, tehát van esély

2011. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!