Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha lenne egy...

Mit csinálnátok ha lenne egy idegesitő szomszédotok?

Figyelt kérdés

tudom hülye kérdés csak nekem van egy idegesitő szomszédom tudom 41 éves nem szabad róla igy beszélni

de mindig idegesit:S hülye kérdéseket rakfel és amivel cikis helyzetbe hozz a szobszéd gyerekek előt

annyia idegesit:S ha nektek lenne ilyen szomszédotok mit csinálnátok


2009. júl. 9. 02:36
 1/8 A kérdező kommentje:
annyira
2009. júl. 9. 02:37
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
nekem az egyik szomszédomék 21 óra körül ekezdenek h szépen fejezzem ki magam etye-petyélni.(xDDDDDDDDD) és ijen szamárhang jön át..tök idegesítő..a másik szomszédom meg a sörhasával az erkélyen mászkál egy alsógatyában :D
2009. júl. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
tedd fel a következő kérdést a szomszédnak: Szomszéd bácsi, mit csinálna, ha a szomszédja állandóan hülye kérdéseket tenne fel magának, hogyan rázná le? :D
2009. júl. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
34%
fejbevágnám
2009. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Köszönsz neki, és mondod, elnézést, most sietsz, mert ide meg oda mégy, így nem ér rá feltenni a hülye kérdéseit! Más baj is van vele?
2009. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
énis idegesítő lennék hátha észrevenné magát...
2009. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy mivel a szomszédainkat nem válogathatjuk meg, kénytelenek vagyunk elviselni. Ha hülye kérdéseket tesz fel, próbálj kitérően válaszolni. Nem tudom, hány éves vagy, de ha vagy már 15, akkor gyorsan felejtsd el a csókolom köszönést és válts át a jónapotkívánok-ra. Egyébként négyszemközt nyugodt hangon, KEDVESEN megkérdezheted tőle, hogy tulajdonképpen miért hoz téged mindig kellemetlen helyzetbe mások előtt. És meg is kérheted, hogy mivel ez téged zavar, legyen szíves ne tegye. Két megoldás lehet ebből: 1. abbahagyja 2. megsértődik. A vége mindegyiknek ugyanaz: abba fogja hagyni. Ha pedig panaszkodni fog a szüleidnek, előttük is vállalhatod, hogy azért kérted meg, mert ez a számodra nagyon zavaró, és már nem vagy kisgyerek, akiből bohócot lehet csinálni. Légy bátor, határozott, de KEDVES!
2009. júl. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nem csak idegesítő de leskelődik és hallgatózik is az alsó szomszéd.Amikor átjött két haver akik ismerik már a szomszédot tudják hogy nem lehet hangoskodni ,de fél óra múlva feljön és azt mondja nagyon zavarják a hangok mert nem tud aludni(neki már az előttünk lévő temetőbe kéne aludni)utána még a nyaraló szüleinket is felhívja a paraszt.

De a múltkor azért hívta fel őket mert szerinte nálunk már három napja egy folytában bulizás van,ketten voltunk itthon az öcsémmel és senki más .

Mindig meggyanúsít valamivel és már nagyon unom ezt a viselkedését,lehet lemegyek hozzá széttöröm a telefonját meg az arcát is aztán észre veszi magát következő nap meg beragasztom pillanatragasztóval a zárját,szívjon egy kicsit ő is.De lehet bele is halna mert már 60 körül van.

Érdekel más megoldás is.

2009. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!