Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Be akarok keülni egy bulizósab...

Be akarok keülni egy bulizósabb társaságba! Hogy csináljam? 17/L

Figyelt kérdés
Meg van a saját baráti köröm, a 2 legjobb barátnőmmel az élen, mindig mindenfélét csinálunk hárman szeretem őket :) Viszont ők olyanok, hogy megvetik azokat akik 17-18 évesen bulikba mászkálnak (akik részegre isszák magukat azokat én is) De most vagyok túl egy szakításon (első szerelem :/) és valahogy úgy érzem szükségem lenne arra hogy bulizzak, hogy legyen egy kb. 5-6 fős vegyesen fiú-lány társaság ahova bele akarok tartozni, mert szeretnék új emberekkel ismerkedni, fiúkkal is, és kicsit pörögni, ami azzal hogy 3man ülünk barátnőm szobájában és gépezünk nem igazán kivitelezhető de semmi olyat nem akarok rájuk eröltetni amit nem szeretnek. Szóval az lenne a kérdésem,hogy ti hogyan keresnétek ilyen társaságot?
2012. júl. 1. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem barátkoztok fiúkkal is? Máris többen lennétek és lehet, valami kevésbe piás, elszabadult bulit is tudnátok tartani.
2012. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát de hogyan, vagy kivel? Nincsenek még ismerőseim se fiúk, vagy aki van az szintén nem bulizós. :/
2012. júl. 1. 14:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Menjetek Bowlingozni vagy billiárdozni.
2012. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De akár egy interaktív színházba, szabadtéri színházba, vidámparkba, barlangászni, sátorozni!
2012. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyertek le a Creolba ma este, nagy buli lesz. Reggelre 70 telefonszámot gyüjtötök fejenként. Ha ebböl nem tudtok kihozni pörgös életet akkor semmiből.
2012. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A biliárd az jó ötlet köszi :)

A bulikkal pont ez a baj, hogy oda a barátnőim biztos nem jönnek velem..

2012. júl. 1. 15:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit:)

Esetleg menjetek fürödni...

Strand vagy valami élményfürdő...

2012. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem a kérdésed elégítem ki, de miért akarsz olyan lenni amilyen nem vagy? Csak a szakítás véget nem érdemes. Tudom mit mondanak az emberek, de friss szakításon vagy túl és ezt könnyen kihasználják. Én inkább azt javaslom menjetek el a strandra vagy kezdj el sportolni.
2012. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak valahogy úgy érzem hogy változtatnom kell egy időre ahhoz hogy túl tudjak lépni..
2012. júl. 1. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!