Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy koptassam le a munkatársa...

Kriszti77 kérdése:

Hogy koptassam le a munkatársamat aki állandóan zaklat és folyton a sarkamban lohol? Minden lepereg róla mert bolond!

Figyelt kérdés
Bármit csinálok semmi nem használ .olyan mint egy pióca.hogyan viselkedjek hogy ne tetszek neki?már annyira undorodom tőle.
2012. júl. 1. 18:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miket mondtál eddig neki és ő miket csinál?
2012. júl. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát folyton jön utánam nem hagy békén a hülyeségeivel tapad mint egy pióca már messziről kiabál hogy szerelmem.folyton beszólogat hogy milyen jól nézek ki,meg hogy milyen jó cuccaim vannak.tapad ölelget puszilgatja a nyakam.állandóan bámul.ha meg bármelyik pasival beszélgetek odapofátlankodik . elküldtem már a k.anyjába orditottam vele,de minden lepereg róla.
2012. júl. 1. 18:57
 3/17 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem vontad meg időben a határokat, de talán még nem késő. Mondd meg neki, hogy ha legközelebb hozzád ér, megbánja - ha megteszi, jöhet a sokkoló, gázspré, gázpisztoly, amelyiket jobban preferálod.
2012. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Bármit csinálhatok vagy mondhatok minden lepereg róla akárhányszor meglát az az első hogy odajön és nem hagy békén,hiába mondtam hogy takarodjon a k..anyjába.nem 100-as nem érti :(
2012. júl. 1. 19:19
 5/17 anonim ***** válasza:
Főnök mit szól hozzá? Mert ez konkrétan zaklatás, amit leírtál, fel is jelenthetnéd érte.
2012. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát sajna ismeri hogy milyen bolond szegény ,de a főnök is k@cs@g és nem foglalkozik ilyenekkel.mondtam már neki hogy folyton feljár hozzánk és nem hagy dolgozni,de csak röhög rajta ....
2012. júl. 1. 19:30
 7/17 anonim ***** válasza:

[link]



Igen, sajnos ez jellemző kis hazánkban:(

Ha megkéred az izmos, 2 méteres pasidat, hogy próbáljon rá hatni? Erőszakra nem hiszem, hogy szükség lenne. Azt amúgy már próbáltad, hogy ügyet sem vetsz rá? Mintha nem is létezne. Nagy önuralom kell hozzá, de hátha egy idő után lekopik. Engem is b@sztatott egyszer egy kollégám, idegesített is. Ha ez a módszer nem vált volna be, akkor viszont neki annyi lett volna a cégnél. Nem akartam, hogy ez miatt munkanélküli legyen ha van rá mód. Azon a munkahelyemen nagyon komolyan vették a szexuális zaklatást. Pedig Magyarországon történt:D

2012. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát azt is próbáltam már de nem érdekli.de megpróbálom megint levegőnek nézni hátha
2012. júl. 1. 21:35
 9/17 anonim ***** válasza:
Egy idő után csak megunja ha látja, hogy nem veszed fel. De sokáig ki kell tartanod.
2012. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez kicsoda, HOL lát meg?
2012. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!