Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy koptassam le a munkatársa...

Kriszti77 kérdése:

Hogy koptassam le a munkatársamat aki állandóan zaklat és folyton a sarkamban lohol? Minden lepereg róla mert bolond!

Figyelt kérdés
Bármit csinálok semmi nem használ .olyan mint egy pióca.hogyan viselkedjek hogy ne tetszek neki?már annyira undorodom tőle.
2012. júl. 1. 18:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Megkérted már, hogy miket NE csináljon?

Kétszer, háromszor, négyszer is?

Amikor nem hagyta abba kérésed ellenére, akkor ott melegében, amikor ott állt, és tiltakozásod ellenére fogdosott, stb, kértél segítséget a környezetedben?

2012. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
csináltam én mindent ami eszembe jutott csiptem rugtam haraptam kiabáltam.de bolond és nem veszi senki komolyan hiába mondom hogy szóljanak rá. de legközelebb még nagyobbat rugok...
2012. júl. 6. 18:39
 13/17 anonim ***** válasza:
Inkább hívd a rendőrséget! 107, azonnal felveszik.
2012. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szerintem szórakozik veled te vagy buli a mókamester rajtad röhög szivat téged... az h nem veszel róla tudomást nem hiszem h segít ha van egy ember is aki röhögni fog azon amit csinál akkor nem fogja abbahagyni tudom tapasztaltam... drasztikusabb módszerekhez kell nyúlni ilyenkor meg kell aláznod el kell érned h rajta röhögjenek... ilyen tipikus női harcokkal ne is próbálkozz azokból úgyszintén hülyét csinálsz magadból... de ha pl tökön rúgnád amikor pl nem figyel és hasonlóan elkezdenél vele gúnyolódni h na mivan szerelmem begörcsölt a hasad fosni kell h úgy összekuporodtál? vagy csak simán nyomd fel az orrát az agyába nem kell hozzá nagy erő hátrahajtod a kézfejed és a tenyered aljával feltolod az orrát a fejébe ezt is akkor mikor nem figyel ez nagyon fontos általában a fiúknak gyorsabbak a reflexei...
2012. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ja ha valamelyiket megcsinálod akkor még véletlenül se puhulj el és ijedj meg... "jaj nem akartam" "ne haragudj" "ohh jaj vérzik az orrod" maradj hűvös és kegyetlen... gondolj arra h ő sem volt rád tekintettel egy percre sem... ő sem kegyelmezett és sajnált meg téged te miért tennéd?
2012. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
de ha belerugok vagy megütöm engem rugnak ki
2012. júl. 14. 10:07
 17/17 anonim ***** válasza:

szerinted egy fiú eldicsekszik azzal, hogy megverte egy nő? nem hinném! inkább próbálja titokban tartani ugyanis ez számára roppantul megalázó... ha viszont híreszteli akkor kiröhögik és ő lesz a nevetség tárgya amúgy se nagyon tudja elképzelni szerintem senki, hogy egy gyenge nő elverjen egy erősebb embert... meg aztán le is tagadhatod én a gyenge nő mégis h tudtam volna ilyen súlyos sérülést okozni?


de ha megcsinálod készülj fel rá jól ne b*zd el mert akkor visszafelé sül el... nem attól kell félned h megver hanem azzal fog csúfolni h milyen kis harcias kis kakas vagy erősen és kegyetlenül és pontosan csináld ha csinálod...

2012. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!