Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az osztálytársaim állandóan...

Az osztálytársaim állandóan bántanak. Már nem merek nagyon jól, dívatosan kinézni sem mert állandóan kinevetnek miatta. Meg ha műkörmöt teszek fel akkor is bántanak miatta pedig nekik is van. Csúfolnak, hogy hogy nézek ki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Olyan divatos ruhát válassz, ami illik is hozzád, akkor talán nem nevetnek ki. De igazából hagyd a fenébe őket. Tudom, hogy nehéz, de ne foglalkozz velük.
2012. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
b4szogasd te is őket ,hogy maradj már tied aztán kurv4 jól néz ki hülye gyerek én ezt szoktam csinálni és olyankor nem tudnak mit mondani rá :D csak röhög ,hogy roh4dj meg meg hasonlók sztem azért b4szogatnak téged mert mindent fel veszel tudják ,hogy komolyan veszel mindent nem lehet veled hülyülni
2012. máj. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
szerintem tudják, hogyha te is elkezdenél csinosan öltözködni, akkor sokkal jobban néznél ki náluk, és ezért próbálják elvenni az önbizalmad ne hagyd magad. hányadikos vagy?
2012. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
hova jársz suliba? bemegyek egyszer veled és lerendezem őket, ha beszólnak. beülök az órákra is. hányadikos vagy?
2012. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SzaboBetty válasza:
Te is öltözz úgy, mint ők. Vagy ha kiröhögnek akkor mondd azt hogy "Én legalább nem úgy nézek ki, mint egy utolsó majom!" Ha meg erre bedurvulnak és arra készülnének hogy "megvernek" mondd nekik hogy "Le ne törjön a műkarmod!" És akkor kétszer is meggondolják hogy kivel húzzanak ujjat, mert ha megverni készülődnek akkor az is lehet hogy letörik a körmük :D Én ezt tanácsolnám, remélem beválik. Tudod mi? Írd meg privátba hogy hogy piszkálnak meg hogy mit mondasz nekik/mit mondanak neked :)
2014. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egész egyszerűen ne foglalkozz velük. Nem tudom, hogy mennyi idős vagy, de gyanítom, hogy általános/gimi/szakközép vagy ilyesmi. Figyelj, tudom, hogy nehéz még ignorálni az ilyen piszkálódásokat, de légy önmagad, vedd fel azt, ami téged tükröz és nézz ki úgy, ahogy te szeretnél. Másnak ebbe abszolút semmi beleszólása nincs. Hajrá :)
2014. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azt remélik hogyha bántanak, nem leszel olyan amilyen. Irigyek, mert nekik biztos nem engedik meg a szüleik. Am ezt megmutathatod nekii szerintem. Mármint a válaszokat :)
2015. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!